haber oku

DÜNYA ŞAMPİYONUNDAN ZİYARET!

admin ~ 02 Kasım 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

muyan (5)

Dünya Şampiyonu Alıcık’ı ziyaret etti.

Grekoromende dünya şampiyonu Emre Selahattin Muyan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

Azerbaycan’da düzenlenen Yıldızlar Dünya Şampiyonası’nda erkekler 100 kiloda mindere çıkan, grekoromende dünya şampiyonu Emre Selahattin Muyan, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

Aydın Güreş Eğitim Merkezi’nden yetişerek Milli Takıma seçilen veAzerbaycan’da düzenlenen Yıldızlar Serbest, Grekoromen ve Bayanlar Dünya Şampiyonası’nda erkekler 100 kiloda mindere çıkan Polonyalı ve Slovak rakiplerini yenerek çeyrek finale, çeyrek finalde Kazak, yarı finalde ise Macar rakiplerini mağlup ederek final maçında Gürcü rakibi Beka Kandelaki’yi mağlup ederek dünya şampiyonu olan Emre Selahattin Muyan bayram tatili için memleketi Umurlu’ya geldi. Muyan spora ve sporcuya verdiği önem ile tanıdığını belirttiği Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek bayramlaştı.

Grekoromende dünya şampiyonu Emre Selahattin Muyan’ın ziyaretinden çok memnun kaldığını ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ülkemize ve memleketimize böyle büyük bir gururu yaşattığı için kendisine teşekkür etti.Başkan Haluk Alıcık,  Dünya şampiyonu Muyan’dan yeni şampiyonluklar beklediğini belirterek başarılarının devamını diledi.
Dünya şampiyonu Muyan’a Nazilli Belediyespor forması ve atkısı hediye eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ziyaret sonunda Emre Muyan ile hatıra fotoğrafı çektirdi


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: