haber oku

EBRU’NUN KARNESİ ALICIK’TAN

admin ~ 08 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

ebrukarne (8)ebrukarne (1)


Nazilli Belediye  Başkanı Haluk Alıcık  10 yaşındaki lösemi hastası Ebru Ünlü’yü evinde ziyaret etti. 

İstiklal İlköğretim okulu 4. Sınıf öğrencisi Ebru Ünlü yakalandığı hastalığın pençesinden kurtulmak için 1 yıldır tedavi görmesine rağmen derslerini hiç ihmal etmeyerek başarılarla dolu karnesini Başkan Haluk Alıcık’ın elinden aldı.
İstiklal İlköğretim Okulu  Sınıf  Öğretmeni Didem Gündoğdu eşliğinde Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Özkan ile birlikte karnesini vermek için 4. Sınıf Öğrencisi Ebru’nun evine geldiler.  Tüm dersleri Pekiyi olan başarılı karnesi ile Nazilli Belediyespor forması ve dolmakalem seti hediye eden Başkan Haluk Alıcık  Ebru’ya büyüyünce ne olmak istediğini sordu. Derslerine daha çok çalışarak başarılı bir doktor olmak istediğini belirten Lösemi hastası Ebru Ünlü, “Okulumu ve okumayı çok seviyorum. Hastalığımdan dolayı gördüğüm tedaviler uzun ve yorucu oluyor. Ama ben gene de derslerimi ihmal etmiyorum. Çok çalışıp başarılı bir doktor olmak istiyorum. Bana bugün karnemi siz getirdiğiniz için de çok mutlu oldum. Hediyeleriniz için de çok teşekkür ederim Haluk Amca” dedi.

Alıcık Ebruyu tebrik ederek “İnşallah dilediğin gibi başarılı bir doktor olup insanlığa büyük hizmetler edersin. Bu hedefini gerçekleştireceğine inanıyorum. Başarılı karnen için de ayrıca kutluyor ve tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Haluk ALICIK, Ebru’nun  sağlık durumuyla ilgili olarak ailesinden bilgi aldı. Ebru’nun ailesine Ebruyla ilgili ihtiyaçların karşılanmasında yardımcı olacaklarını belirterek  tedavi masraflarında yardımcı olacaklarını ve hayata tutunması için gerekenlerin yapılacağını söyledi. Başkan Alıcık, “Bizim için insan hayatı çok önemlidir. Ebru’nun biran önce sağlığına kavuşması bizim tek temennimiz. Tedavi sürencinde elimizden gelen yardımları sağlayacağız. O’nun bir an önce iyileşip, sağlıklı günlerine dönmesini istiyoruz.” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: