haber oku

EĞİTİMCİ-YAZAR OSMAN GİRGİN KİTAPLARINI İMZALADI!

admin ~ 30 Mart 2015 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

DSCF1614

Nazilli’de başlayan Nazilli 6. Kültür Sanat ve Edebiyat Şenliğinde Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN okurları ile buluştu.

Nazilli’de her yıl yapılmakta olan Kültür Sanat ve Kültür Şenlikleri son hızıyla devam etmekte. 27.03.2015 Cuma günü başlayan şenliklerde davet edilen birçok sanat ve edebiyat sanatçısı okurlarıyla buluşmaktadır. 05.04.2015 Pazar günü sona erecek olan şenlikte Nazillili Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN cumartesi- pazar Nazilli Belediye Meydanındaki şenlik alanındaki standında kitaplarını imzaladı. 04,05.04.2015 Cumartesi-Pazar’da şenliğe katılacak olan Eğitimci-Yazar bütün okurlarıyla buluşmayı hedeflemektedir. Görüşlerini aldığımız GİRGİN:

Kendimiz için, Geleceğimiz için ve geçmişlerimiz için mutlaka okumalıyız. Kültür sanat ve edebiyat şenliğine gelen davetliler bile kitaptan daha fazla gösteri dünyasına meraklılar. Okurların birçoğu imzalattıkları kitapları evlerinin en değerli yerinde saklayacaklarını  fırsat bulurlarsa okuyacaklarını düşünüyorlar. Kesinlikle böyle hatalar işlemeyelim. Önce okuyalım sonra okumak isteyenlere verelim. Hepimizin tek bir gayesi var; daha fazla okuyan bir insanlık. Fakat organizasyonda Nazillili yazar-şairlere gereken değer verilmemiş. Bizlerin okurlarımızla söyleşi ve konferansla ilgi kurmamız öngörülmemiştir. Nazilli’de yapılan bir şenliğin Nazillili sanat insanlarını ikinci plana atması kendilerinin ne kadar değerlerini sahip çıktıklarını göstermektedir. İnşallah bu yanlıştan da döneceklerdir.

Bizde osmanlıhaber.com olarak sanat ve kültürün her zaman yanında olacağız. Eğitimci-yazar Osman GİRGİN’E başarılar diliyoruz.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: