haber oku

EĞİTİMCİ-YAZAR OSMAN GİRGİN KİTAPLARINI NAZİLLİ KAYMAKAMI MEHMET OKUR’A HEDİYE ETTİ!

admin ~ 08 Nisan 2015 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

NAZİLLİ KAYMAKAMI MEHMET OKUR

Eğitimci-Yazar Osman Girgin Nazilli için yazdığı “UZUN ÇARŞI HATIRASI” ve “ANILARLA NAZİLLİ” kitaplarını Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur’a hediye etti.

Nazilli hakkında yazdığı kitaplarla Nazilli’nin adını tüm dünyaya duyurmaya çalışan, Nazilli’nin ilk olması için kültür faliyetlerini hız veren Eğitimci-Yazar Osman Girgin  kitaplarını Nazilli Kaymakamı sayın Mehmet Okur’a sundu. Ziyarette konuşan Osman GİRGİN:

-Nazillimize vefa borcunu ödemek maksadıyla yazmaya başladığım Nazilli kitaplarımın ikincisi olan “ANILARLA NAZİLLİ” kitabı Nazilli’nin son yüz yılını  ışık yutacaktır. Bundan önce yazdığım “UZUN ÇARŞI HATIRASI” Nazilli hakkında yazılmış ilk ve tek romandır. Roman olmasına rağmen bu kitap gelecekte Nazilli için tarihi vesika olacaktır. Nazilli il oluncaya kadar adını tüm dünyaya duyurmak ve Nazilli’yi il yapmak için tüm gücümde çalışacağım. Beşinci kitabım olarak çıkan “ANILARLA NAZİLLİ” kitabımın imza günü 12.04.2015 Pazar günü Nazilli Uzun Çarşı’da yapacağım. Teşrifleriniz beni ziyadesiyle mutlu edecektir efendim.

Makamında ziyarette bulunduğu Nazilli Kaymakamı Sayın Mehmet Okur ziyaretten dolayı mutluluğunu dile getirdi.

-Nazilli için çalışan herkes benim için değerlidir. Hele hele tarihin aydınlatılması ve yaşatılması konusundaki kültür eserlerini sahip çıkmamak mümkün değildir. Nazilli herşeyin en iyisini layıktır. Bu konuda Eğitimci-Yazar Osman GİRGİN’E teşekkür ederim. İlçemiz adına yaptığı çalışmaları da destekleriz. Çalışmalarında başarılar dilerim.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.