haber oku

EMİN KUAFÖR AÇILDI!

admin ~ 15 Ağustos 2013 ~ Genel, Manşetler

eminkuafor (2)

Emin Kuaför Salonu açıldı

Nazilli’de hizmete giren Emin Kuaför Salonu isimli işyerinin açılışı Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Öztürk’ün katılımıyla gerçekleşti.

Emin Kuaför ve Güzellik Salonu hizmete açıldı. Altıntaş Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No 30/B ‘de hizmete giren Emin Kuaför ve Güzellik Salonunun açılışına, Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Öztürk, Nazilli Belediyesi Zabıta Müdürü Erkan Özdemir, Nazilli Berberler Odası Başkanı Ahmet Güntay, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertan Çetiner esnaf ve davetlilerin katılımıyla , emin kuaför işyeri açılışı  gerçekleştirildi.

Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Öztürk ; “Açılışını yaptığımız bu güzel iş yerimizin Nazilli’ye ve yeni bir işyeri kazandıran Emin Esen’e hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca iş istihdamı sağlayacak olan bu işyerinin sahiplerine ve çalışanlarına bol kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.

Okunan duanın ardından Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Öztürk ve Nazilli Berberler Odası Başkanı Ahmet Güntay, İşyeri sahibi Emin Esen’e bol kazançlar dileyerek açılış kurdelesini kesti.

İşyeri Sahibi Emin Eser, “ Kadınların iç güzelliklerini dışarıya yansıtmak için böyle bir işyeri açma kararı aldık. Güzelliğiniz (Emin) ellerde sloganıyla yola çıktık. Nazilli’ye hizmet bizim için önemlidir. Biz de hizmet vermek için kolları sıvadık ve bu hizmeti vermek için hazırız. Saç kesimi, Fön, Boya, Röfle, Maşa, Nişan saçı, Gelin saçı, Saç örgüsü, Kaş bıyık, Manikür, Pedikür, Ağda, Makyaj, Tesettür tasarımlarıyla Nazilli halkının hizmetindeyiz. Bizleri bu heyecanlı günümüzde yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederim. İşyerimizin açılışı bizlere ve Nazilli halkına hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: