haber oku

EV IŞIĞI PROJESİ

admin ~ 03 Aralık 2015 ~ Genel, Manşetler

 

EV IŞIĞI PROJESİ 1

Nazilli Belediyesi gönüllü proje ekibi tarafından hayata geçirilen Ev Işığı Projesi sayesinde vatandaşlarımızın kullanılabilir durumda olan eşyaları, ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımıza Belediyemiz tarafından ulaştırılmaktadır.

 

Toplumsal dayanışmayı ve yardımlaşmayı yaygınlaştırarak, Nazillimizde karşılıklı sorumluluk duygusunun gelişmesi için ev ışığı projesi başlatılmıştır. Projemiz kapsamında; kullanılabilir durumda, ihtiyaç fazlası olan her türlü ev eşyası toplanarak ihtiyaç sahiplerine ulaşması sağlanacaktır.

 

Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK Nazilli Belediyesi olarak Sosyal Belediyecilik alanında pek çok ilk ve örnek projelere imza attıklarını belirtti. Ev ışığı projemiz Belediyemiz gönüllü personelleri tarafından yürütülecektir. “Vatandaşlarımızın kullanmadığı ve kullanılabilir durumda olan eşyaları evlerinden alınacak ve o eşyalara ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır. Bu proje kapsamında vatandaşlarımız arasında karşılıklı minnet duygusunun oluşumundan öte vicdani ve manevi duyarlılığı güçlendirerek, sosyal bir ağ oluşturulmaktadır. Özellikle projenin yürütülmesi aşamasında vatandaşlarımız arasında gizlilik ilkesine riayet edilmesi konusunda hassasiyet gösterilecektir.”

 

Proje sayesinde Belediyemiz muhtaç vatandaşlarımız ile duyarlı vatandaşlarımız arasında birleştirici misyon yüklenmiştir.

 

Nazilli Belediyesi tarafından uygulamaya geçirilen “ev ışığı” projesi doğrultusunda kullanılabilir eşyasını vermek isteyen vatandaşların ve ihtiyaç sahibi olan vatandaşların Nazilli Belediyesi ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

 

 

İletişim Bilgileri:

Tel: 0 256 313 20 28

info@nazilli.bel.tr

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.