haber oku

FUAT ALPARSLAN’DAN ZİYARET!

admin ~ 17 Ağustos 2012 ~ Genel, Manşetler

fuatalparslan (3)fuatalparslan (5)

Fuat Alparslan Alıcık’ı Ziyaret Etti

Ekim ayında yapılacak olan Boks Federasyonu seçimleri için aday olduğunu açıklayan eski Milli Boksör, iş adamı Fuat Alparslan, Alıcık’dan destek istedi.

Türkiye Boks Federasyonu Onur Kurulu üyesi olan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’dan destek beklediğini ifade eden Fuat Alparslan Boks Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Saçan ve Mustafa Koçinoğlu ile birlikte Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

Alparslan yaptığı açıklamada boksun içinden geldiğini sorunların bilincinde olduğunu, ringlerin tozunu yuttuğunu ifade ederek, ” taşın altına elimi değil gövdemi koyacağım, Hz. Ömer’in adaleti gibi adaletli olmaya çalışacağım, öyle şeyler yapacağız ki bunlarda mı boksta olacaktı, vardı dedirteceğiz, ekonomik olarak sporcuların ve antrenörlerin rahatlaması için kaynaklar sağlayacağız sponsorlarla şimdiden görüşmelere başladık çok büyük firmalardan sponsorluk için sözler aldık. Bizim hiçbir şekilde koltuk sevdamız yoktur, kravatımızı ve ceketimizi çıkararak, gömleğimizin kollarını da katlayarak işe başlayacağız” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık yardım ve desteklerini ellerinden geldiğince sürdüreceklerini ifade ederek,  Seçim çalışmaları sürecinde Alparslan’a başarılar diledi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: