haber oku

HACI SÜLEYMAN EFENDİ ÖDÜLÜ SAHİBİNİ BULDU!

admin ~ 25 Mart 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCI0007

 

Türk Ocakları Nazilli Şubesi’nin  geleneksel olarak düzenlediği  “Hacı Süleyman Efendi Türk Kültürüne Hizmet Ödülü” 23.03.2013 Cumartesi Günü Nazilli Belediyesi Nikah Salonunda gerçekleştirilen yemekli toplantı da verildi.

Toplantıya Nazilli belediye Başkan Vekili Sayın Ziya AKSÜT,Belediye Meclis Üyeleri, Nazilli Milliyetçi Hareket partisi İlçe başkanı Avukat Sayın Kurşat Engin ÖZCAN, Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Şükrü IRGAT,Nazilli Türk Ocakları yönetimi, üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.Toplantının başında yapılan açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen Nazilli Türk Ocakları Başkanı Sayın Ahmet ÇEKİM:

“Aralık 2009 yılında nazilli’de kurduğumuz Türk ocakları Nazilli Şubesi kuruluşundan bu güne Türk kültür ve Töresine hizmet etmeyi şiar edinmiştir.Kuruluşundan bu güne bizleri yalnız bırakmayan bütün üyelerimize ve maddi ve manevi destekleriyle kendilerini yanımızda hissettiren bütün dostlarımızı teşekkür ederiz. “

Konuşmasında kurucu üyeler ve şimdiki yönetim üyesi arkadaşlarının tamamını ismen teker teker saydı ve teşekkür etti.Şimdiki adreslerini ve her Cuma Cuma sohbetlerinin devam ettiğini hatırlatarak davet etti.

Bu sene” Hacı SüleymanEfendi Türk Kültürüne Hizmet Ödülün”başarılı hizmetlerinden dolayı Aydın eski Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer ÖZCAN’A layık  görüldüğünü anlattı.

Ömer ÖZCAN’IN kısa özgeçmişinin  okunmasından sonra plaket ve çiçekleri Nazilli Belediye Başkan Vekili Sayın Ziya AKSÜT takdim etti.

Osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: