haber oku

HALUK ALICIK ÇALIŞKAN BAŞKAN SEÇİLDİ!

admin ~ 16 Temmuz 2014 ~ Genel, Manşetler

DSC_5651

Çalışkan Başkan: Alıcık

 

Prestij Kütahya Porselen Firması 2013 yılı içerisinde Türkiye genelinde belirlemiş olduğu ‘En Çalışkan Belediye Başkanları’ çerçevesinde seçtikleri Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı ziyaret ederek Alıcık’a elde yapılmış çini işlemeli porselen hediye ettiler.

 

Prestij Kütahya Porselen firmasının Muğla Temsilcisi Fettah Bardakçı Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Firmasının Türkiye genelinde seçmiş olduğu 25 başarılı ve çalışkan Belediye Başkanları listesinde yer alan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a başarılı belediyecilik anlayışından dolayı tebrik ederek el işlemeli çini porselen tabağı hediye etti. Bardakçı, bu listede Ege Bölgesinden dört belediye başkanı olduğuna değinerek Başkan Alıcık’ın Nazilli için büyük bir şans olduğunu kaydetti. Bardakçı, bir süre kendisinin yurt dışında bulunması daha sonrada Alıcık’ın umre ziyareti sebebi ile ziyaretinin ve Alıcık’ın hediyesinin geciktiğini söyledi.2013 yılı En çalışkan belediye başkanları listesinin hazırlanırken henüz yerel seçimlerin yapılmadığını belirten Bardakçı, bu vesileyle Başkan Alıcık’ı ikinci kez Nazilli Belediye Başkanlığını kazanmasından dolayı tebrik etti.

 

Başkan Alıcık, kendisini Türkiye genelindeki 25 başarılı belediye başkanından birisi olarak seçen Prestij Kütahya Firması ve firmanın Muğla Temsilcisi Fettah Bardakçıya teşekkür ederek tüm çalışmalarının Nazillide yaşayan vatandaşların daha iyi şartlarda hizmet alabilmesi ve daha iyi şartlarda yaşayabilmesi için yaptıklarını söyledi. Nazilli için çalışmalarına dur durak bilmeden devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

Bardakçıdan hediyesi olan el işlemeli çini porseleni teslim alan Alıcık nazik hediyeden dolayı Prestij Kütahya Porselen firması yönetici ve çalışanlarına teşekkür etti.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: