haber oku

HALUK ÖZTÜRK BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI!

admin ~ 22 Ocak 2013 ~ Genel, Manşetler

halukozturk (6)

4.’üncü Başkan Yardımcısı Haluk Öztürk

MHP’li Belediye Meclis Üyesi Haluk Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevine başladı. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, geçtiğimiz hafta görevine başlayan Haluk Öztürk’ü belediye hizmet binasında bulunan makamında ziyaret etti.

Belediye Meclisi’nin MHP’li üyesi Haluk Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevine başladı. Öztürk ile birlikte başkan yardımcısı sayısı dört oldu. 01.08.1956 Nazilli Doğumlu evli ve 1 kız 2 erkek çocuğu babası olan Haluk Öztürk  Devlet Su İşleri (DSİ) Sosyal Hizmetler Destekleme Bölümünde 12 yıl 4 ay görev yaptıktan sonra 14 Ocak 2013 tarihinde emekli oldu. 15 Ocak 2013 itibari ile Nazilli Belediyesinde Başkan Yardımcılığı görevine başladı.

29 Mart 2009’da yapılan yerel seçimlerine MHP’nin yedek 1’den Belediye Meclis üyesi olarak seçilen Haluk Öztürk, yine MHP’li başka bir meclis üyesinin istifasının ardından yedek 1’den as meclis üyeliğine geçti. Aynı zamanda Nazilli Belediyespor Yönetiminde Muhasip üye olarak görev yapan Haluk Öztürk Belediye Meclisinde yapılan görüşmeler sonucu Başkan Haluk Alıcık’ın atamasıyla Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaya başladı. DSİ’den emekli olan Haluk Öztürk’ün yetki alanı önümüzdeki hafta belirlenecek.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, 4.’üncü Başkan Yardımcısı Haluk Öztürk’ü belediye hizmet binasında bulunan makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Başkan Alıcık, Nazilli’nin hızla büyüdüğünü, aynı doğrultuda Nazilli Belediyesi’nin çalışmalarının da arttığına dikkat çekerek bu kararı aldıklarını söyledi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: