haber oku

HASAN DUMAN TEŞEKKÜR EDİYOR

admin ~ 17 Şubat 2016 ~ Genel, Manşetler

Hasan DUMAN

Yaklaşık üç haftadır Nazilli Devlet Hastanesinde yatmakta olan Hasan Duman herkese teşekkür ediyor.

Memleketi Aydın-Yenipazar’da iken beyin kanaması geçiren Hasan Duman ambulansla kaldırıldığı Nazilli Devlet Hastanesinde üç haftadan bu yana yapılan tedaviler sonucu normal hayata döndü. Nazilli Devlet Hastanesinde biraz daha kalacağını beyan eden Duman:

-Öncelikle bugünlere kavuşturan Allah’ıma hamd ve şükürler olsun.

Nazilli Devlet Hastanesinde ellerinden gelen bütün imkânları kullanarak beni hayata bağlayan başta doktorlar olmak üzere bütün personellerine teşekkür ediyorum.

Mensubu olmaktan gurur duyduğum dava arkadaşlarıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Kadirşinas davanın mensubu olduklarını ve olduğumu bir kere daha hatırlattılar. Onların her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her birinden Allah razı olsun.

Bu zaman zarfında beni telefonla, mesajla, bizatihi gelerek ve gelenlere selam söyleyerek yalnız bırakmayan bütün dostlarıma buradan teşekkür ediyorum. İnşallah bu hastane dönemimden sonra bizatihi kendim de teşekkür edeceğim.

Buradan benim sesim olan, beni yalnız bırakmayan osmanlıhaber.com internet sitesine de teşekkür ediyorum.

Hasan Duman Kimdir?

1957 yılında Yenipazar İlçesi’nin Karaçakal köyünde doğdu. İlk-Orta öğrenimini Yenipazar’da, lise öğrenimini Sultanhisar İlçesi’nde yaptı. 1980 yılında Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun oldu. 1981 yılında aynı fakültede yüksek lisansını tamamladı. 1981-1987 yılları arasında Toprak ve Tarım Reformu Müsteşarlığı’nda Ziraat Mühendisi olarak görev yaptı. 1987 yılında Devlet Lisan Okulu İngilizce bölümünü bitirdi. 1988 yılında Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcılığı, 1991 yılında Müfettiş, 1996 yılında Başmüfettiş olarak görev yaptı. 2000 yılından itibaren aynı Genel Müdürlükte Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaparken 2011 yılında bu görevinden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisi’nden Aydın Milletvekili Adayı oldu. Adaylık sonrası Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nda Bakan Müşaviri olarak çalıştı.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.