haber oku

HASTAHANENİN ÇEVRE DÜZENLEMESİ BİTİYOR!

admin ~ 27 Mayıs 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

tokihastaneyol (14)tokihastaneyol (11)

Bölge Hastanesinin çevre düzenlemesi yapılıyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 400 yataklı Bölge devlet hastanesinin çevre düzenlemesini yapıyor.

Toki tarafından yapılan 4oo yataklı Nazilli Devlet Hastanesi’nin doğusu ve kuzeyinde kalan 628-2 ve 1855 sokakların yolları Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapıldı.

400 yataklı bölge hastanesinin alt yapı çalışmalarını tamamlayan Nazilli Belediyesi şimdi de çevre düzenleme çalışmalarını hızla sürdürüyor. Temmuz ayı içerisinde faaliyete geçeceği belirtilen hastanenin arka kısmında kalan 1855 sokağın doğulu batılı 250 metre uzunluk 15 metre genişliğindeki ve hastanenin 628-2 sokağında güneyli-kuzeyli,  280 metre uzunluk, 10 metre genişliğindeki yolları Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapıldı. Yolların alt yapı çalışmaları olan kanalizasyon ve yağmurlama şebekelerinin döşenmesinden hemen sonra dolgusu yapılarak bordürleri ve beton parke taşı döşeme işlemleri gerçekleştirildi. 628-2 sokakta 2 bin 500 metre karelik beton parke taşı kaplaması yapılırken 1855 sokak 2 bin 100 metrekarelik beton parke taşı ile kaplandı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Bölge hastanesinin alt yapı ve çevre düzenleme çalışmalarını en ince ayrıntısına kadar en iyi şekilde yapıldığını belirtti. Alıcık; “Nazilli Belediyesi olarak üzerine düşen görevlerimizi titizlikle  yerine getiriyoruz. Alt yapı çalışması bizim için çok önem arz ediyordu, sorunsuz olarak son haline getirdik. Şimdi hastanenin çevre düzenleme çalışmalarını yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde Nazilli’nin en yoğun ve hareketli yerlerinden olacak olan hastane çevresinde yolların yapım çalışmalarını da tamamladık. Ufak tefek cep park oturma gurupları gibi detaylar kaldı. Onları da önümüzdeki günlerde tamamlayacağız” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: