haber oku

HER FİRAVUNUN BİR MUSA’SI VARDIR!

admin ~ 12 Nisan 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCF1094

HER FİRAVUNUN  BİR MUSA’SI VARDIR!

Nazilli Belediye Meydanı’nda 12.04.2014 Cumartesi günü saat 13.00 de ÜNİAK tarafından Mısır’daki idam cezalarına protesto maksadıyla basın açıklaması yapıldı.

Nazilli belediye Meydanı’nda toplanan Nazilli Üniversite Birim Teşkilatı (ÜNİAK) TARAFINDAN Mısır’da idam cezasına çarptırılan 529 kişi için basın açıklaması yapıldı. Basın açıklamasına Nazilli Ak Parti Nazilli gençlik Kolları Başkanı Sayın Birkan Şen, Nazilli Üniversite birim Başkanı(ÜNİAK) Sayın Macit Özçelik ve kalabalık bir gençlik grubu katıldı. Basın açıklamasını Sayın Abdülkadir Ünal okudu. Bildiri temsili hazırlanan darağacının yanında okundu. Toplantıya katılanlar yakalarına astıkları sayılar ile Mısır’daki idam cezası alan kişilerin yalnız olmadıklarını anlatmak istediler.

1 Temmuz 2012 de başa gelen Cumhurbaşkanı Nursi’nin 3 Temmuz da darbe ile indirilmesinin ardından şehid edilen Müslümanları da dikkat çeken bildiride şu sloganlar atıldı.

İdama hayır!

Katliama hayır!

Mısır’ın her zaman firavunu vardır. Her firavunun karşısına bir Musa çıkacaktır!

Özellikle Batı’nın, insan hakları örgütlerinin sessiz kalmalarına karşı, Mısır’dakiler insan değil mi diye seslendiler. İşbirlikçi Suud yönetimi ve katil İsrail tarafından destek gören Sisi’nin darbe yönetimi, son olarak İstiklal mahkemelerini aratmayacak bir kararla, 529 kişinin idam edilmesine karar vermiştir.

Bizde bir insanı öldürmenin bütün insanlığı öldürmekle eş olduğunu belirterek din adına yapılan bütün yanlışlıkların karşısında olduğumuzu belirtiyoruz. Zafer İnananlarındır.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: