haber oku

HER ŞEY KADINLARIMIZ İÇİN!

admin ~ 25 Aralık 2012 ~ Genel, Manşetler

bfit (1)

b-fit, yenilenen yüzüyle Nazillili kadınların hizmetinde

Türkiye’nin ilk ve en büyük spor ve yaşam merkezi b-fit, Nazilli’de, yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor.

Özel istasyon sistemiyle kadınların günde sadece 30 dakika spor yaparak sağlıklı yaşam sürmesine yardımcı olan b-fit, Nazilli’de yenilenen kadrosuyla yeniden hizmete açıldı. Açılışa Nazilli Belediye Başkan Vekili Vahit aysan ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış kurdelesini Başkan Vekili Ahmet Vahit Aysan’ın yaptığı  b-fit de hidrolik aletler ve aerobik ile toplam 30 dakikada tamamlanan günlük egzersizle kadınlar kısa sürede hedefledikleri kilolara ulaşıp, daha sağlıklı yaşıyor.

2006 yılında her yaş ve gelir grubundan kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamak amacıyla kurulan Türkiye genelinde 214 merkez ve 150 binden fazla üyeye ulaşan b-fit; franchise sistemiyle kadın girişimcilere destek olmaya devam ederken kadın istihdamını artırmak için de çalışıyor.

Türkiye’nin kadınlara özel ilk ve en büyük spor ve yaşam merkezi b- fit’in açılışını yapan Vahit Aysan “Bir sosyal girişim olan b-fit; kadın girişimciliğini destekleyerek, kadınlara istihdam yaratarak ekonomik hayattaki güçlerini artırmayı hedefliyor olması takdir edilmesi ve desteklenmesi gereken bir unsur. Hanımların ekonomik hayattaki güçlerini arttırmaya yönelik franchising sistemiyle büyüyen b-fit markasında francisee’lerin kadınlardan oluşuyor olması da ayrıca önemle üzerinde durulması gereken bir başka unsur. Nazilli ‘mize böyle bir mekan kazandırarak bayanların sosyal ve ekonomik hayatın içinde olmasını sağlayan iş yeri sahibine bu teşebbüsünden dolayı kutlar hayırlı olmasını dilerim” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: