haber oku

HER ZAMAN DESTEK VERECEĞİM

~ 25 Ekim 2015 ~ Genel, Manşetler

DSC_1659

Türkiye Geçlik Birliği (TGB) Nazilli İlçe Örgütü Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

TGB Nazilli İlçe Örgütü Başkanı Özlem Erten ile Yönetim Kurulu Üyeleri İpek Salim ve Halil Yılmaz Özcan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Nazilli Belediyesi ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın TGB Nazilli İlçe Örgütü’ne Nazilli’de yaptıkları faaliyetlerde ve etkinliklerde verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden TGB’li gençler, Başkan Alıcık’a teşekkür plaketi ile çiçek takdim etti.

TGB’li gençlerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alıcık, gençlere her alanda fırsatlar verilmesi gerektiğini vurgulayarak, Barış ve kardeşlik mesajları verdi. Gençlerin sorduğu sorulara da samimi cevaplar veren Belediye Başkanı Alıcık 2009 yılından itibaren Belediye Başkanlığı görevini severek yaptığını, Belediye Başkanı seçildiği gün itibari ile de siyasi kimliğini bırakarak ve rozetini çıkararak Nazilli’nin Belediye başkanı olduğunu söyledi.  Alıcık Nazilli’nin Belediye Başkanı olarak TGB’li gençlerin ihtiyaç duydukları her anda yardım ve desteklerini her zaman vermeye devam edeceklerini ifade ederek gençlere tek tek teşekkür etti.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.