haber oku

HİMMET ÖZER’İ DUALARLA UĞURLADIK!

admin ~ 27 Haziran 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

DSCI0047

1933 Afyon Sandıklı doğumlu Himmet Özer’i Nazilli Çarşı Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazıyla uğurladık.

Nazilli belediyesi Temizlik İşleri müdürü Ahmet Özer’in, öğretmen Halil Özer’in, Telekom’dan emekli Mehmet Özer’in, maliyeci İsmail Özer’in, Nazilli İlçe Tarımdan Adnan Özer’in babaları Himmet Özer’i dualarla uğurladık.

Nazilli Çarşı Camii’nde kılınan namazlarda izdiham yaşandı. Başta Belediye başkanı Sayın Haluk Alıcık olmak üzere, belediye başkan yardımcıları Sayın Haluk Öztürk, Sayın Mesut Erdemir, Nazilli Milliyetçi hareket Partisi İlçe Başkanı Sayın Kürşat E. Özcan ve yönetimi,  Nazilli Türk eğitim Sen. Başkanı Sayın Olgun Ergün ve yönetimi, Nazilli Türk Ocakları Başkanı Sayın Ahmet Çekim ve yönetimi, Nazilli ülkü Ocakları Başkanı Sayın Şükrü Irgat ve yönetimi, kurum müdürleri, okul müdürleri ismini sayamadığımız ve tanıyamadığımız birçok arkadaş, tanıdık ve akrabanın yanında çok sayıda ki cemaat katıldı.

Dualarla kılınan namazın ardından merhum Nazilli Eğri boyun Mezarlığına defnedildi.

En güzel taziyenin dua olduğunu bilerek ailesinin programları dışında akşam Nazilli Ülkü Ocaklarında merhuma Yasin-i Şerif okunacaktır.

Merhuma Allah’tan rahmet diler, mekânı cennet olsun derken, geride kalan ailesine başsağlığı diliyoruz.

Bütün dost ve tanıyanların dua etmesi en güzel hediyedir.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: