haber oku

HİZMETİN ADI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN

admin ~ 19 Nisan 2020 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi, Yazarlar

Nazilli virüsle mücadele konusunda üzerine düşeni yapıyor. Yayılmaması konusunda alınan tedbirleri harfiyen olmasa da uyuyor. Vatandaşlarımız elinden geldiği kadar virüsü hapsetmeye kararlı.

Nazilli bu konuda yönetimler konusunda da şanslı. Yerel yönetim Nazilli belediyesi özellikle sokağa çıkma yasağının olduğu günleri iyi değerlendirmektedir. Bu günlerde sair günlerde kullanılan bütün kamusal alanları yıkamakta, ilaçlamakta ve temizlemektedir.

Nazilli Belediye başkanı Sayın Kürşat Engin ÖZCAN bu dönemin öne çıkan, gecesini gündüzüne katan, vatandaşın sağlığı ve mağdur olması konusunda kendini yiyip bitiren bir başkanıdır. Tam tabirle yemeyip, içmeyip, uyumayıp, dinlenmeyip, yediren, içiren, dinlendiren bir başkandır.

Vatandaşının sağlığını kendi sağlığından değerli kılan bu başkana teşekkür etmemek mümkün değildir. Allah razı olsun. Allah’a emanet ediyorum.

İdareciler şunu da unutmamalıdırlar: Tefrit ve ifrata düşmemelidirler. Yani iki uçta da aşırıya gitmemelidirler.

İnsanlık özellikle bugünde, bütün ihtiyaçlarını karşılayabilme veya toplumun bütün ihtiyaçlarını bir kişinin karşılayabileceği bir zaman değildir.

Ekiplerini seçebilme imkânı olan başkanlar kendi hizmet anlayışında olanlar çalışırsa kendisini fazla hırpalamasına gerek kalmaz. Çünkü kendi sağlığını ve enerjisini israf etmemelidirler. Atalarımız ne demişler:

-At sahibine göre kişner!

At binicisi, kendi burun farkıyla değil, atının burun farkıyla yarışı kazanır.

Daha nice hizmetlerde ve başarılarda Nazilli’nin kazanması dileğiyle!

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.