haber oku

HOŞ GELDİN BURSASPOR!

admin ~ 04 Aralık 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

bursasporkarsilama (6)

BURSASPOR NAZİLLİ’YE GELDİ

Nazillililerin sıcakkanlılığıyla karşılandıklarını dile getiren başarılı teknik direktör Ertuğrul Sağlam; “Sporun birleştirici rolünü her zaman kendisin göstermiştir” dedi.

Ziraat Türkiye Kupası 4. Turu’nda Nazilli Belediyespor’un rakibi Bursaspor Nazilli’ye gelerek Şehir Stadyumu’nda son antrenmanını yaptı. Antrenman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Teknik Direktör Ertuğrul SAĞLAM, “Futbol adına güzel bir gün yaşanması en büyük dileğimiz. İki güzide kulüp bir araya gelecek” diye konuştu. Bursaspor kafilesini Şehir Stadyumu önünde Bursaspor taraftarları meşalelerle karşıladı. Futbolculara sevgi gösterisinde bulunan taraftarlar daha sonra Nazilli Belediyesporlu taraftarları da aralarına alarak Teknik Direktör Ertuğrul SAĞLAM ve Belediye Başkanı Haluk ALICIK ile fotoğraf çektirerek dostluk mesajları verdiler.

Bursaspor’un antrenmanını Kaymakam Mehmet OKUR, Garnizon Komutanı Ekrem TURAN, Belediye Başkanı Haluk ALICIK, Cumhuriyet Başsavcısı Doğan KAYA, Emniyet Müdürü İlyas KARPINAR ve çok sayıda Nazilli Belediyespor taraftarı izledi. Antrenman öncesi Teknik Direktör Ertuğrul SAĞLAM ve takım kaptanı Ömer ERDOĞAN’a uzun yaşam sandığı hediye eden Başkan ALICIK  ve protokol üyeleri, yanlarında getirdikleri baklavayı da yeşil-beyazlı futbolculara ikram ettiler.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul SAĞLAM, Nazilli heyetinin kendisine ve ekibine çok misafirperver davranmalarından dolayı teşekkür ederken, antrenman öncesi de basın mensuplarının sorularına cevap verdi. Nazillililerin sıcakkanlılığıyla karşılandıklarını dile getiren başarılı teknik direktör Ertuğrul Sağlam; “Sporun birleştirici rolünü her zaman kendisin göstermiştir. Süper lig takımı olarak İkinci lig takımına misafir olduk. İnşallah bundan sonra iki şehir, iki kulüp arasındaki dostluğun başlangıcı olur.” dedi.

Nazilli Belediyespor Onursal Başkanı Haluk ALICIK da, “Kupaya daha önce sahip olmuş, Süper ligde şampiyonluk yaşamış, geçen sezon bu kupada final oynamış  Bursaspor  gibi büyük  bir camiayı  Nazilli’de ağırlamaktan onur duyuyoruz” şeklinde konuştu.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: