haber oku

İL TEMSİLCİSİ ÜSTÜN’E PLAKET!

admin ~ 05 Temmuz 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

ozanustun (2)

İl Gençlik Temsilcisi Ozan Üstün’e Başkan Haluk Alıcık’tan plaket.

Nazilli Mehmet Akif Ersoy Lisesi Öğrencisi, 1993 doğumlu Ozan ÜSTÜN 2011 yılında İlçe Okul Öğrenci Meclisi Başkanlığına aday olmuş ve İlçe Meclisi Başkanlığını kazanmıştı. 49 okulun katılımı ve 11 adayın yarıştığı seçimde Öğrenci Meclisi Başkanı seçilen Ozan ÜSTÜN 20 oy alarak ilçe temsilcisi seçilmiş, 2011 yılındaki bu başarılı temsilin ardından bu yıl da Gençlik Temsilcisi seçilerek Aydın’ı Mecliste temsil etti. İl Gençlik Temsilcisi olarak 81 ilden gençlerle birlikte Aydın ilini temsilen Ankara’ya davet edilen Üstün 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına katıldı.

İl Gençlik Temsilcisi Ozan Üstün 81 İl ve KKTC’den geçlik temsilcileri ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda önce Çankaya Köşkü’nde Cumhur Başkanı Abdullah Gül’ün sonra da  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve Meclis Başkanı Cemil Çiçek’in konuğu oldular.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Ozan Üstün ‘e, Ankara’da Cumhur Başkanı, Başbakan, Meclis Başkanı ve Gençlik Spor Bakanı’na, İlimizi ve Nazilli’mizi temsilen yaptığı faydalı ziyaretlerinden dolayı, başkanlık Makamında plaket verdi.  Alıcık Ozan Üstün’e başarılarının devamını dileyerek teşekkür etti.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: