haber oku

İLK HEDİYE BAŞKANDAN

admin ~ 03 Temmuz 2015 ~ Genel, Manşetler

DSC_0427

Nikâhlanan çiftlerimize ilk hediyeleri Başkan Alıcık’tan

Hayatlarını Nazilli Belediyesi Nikâh Dairesinde birleştiren çiftlere Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık bir çift kalem hediye ediyor.

İşlemleri Nazilli Belediyesinde gerçekleştirilip Belediye Nikâh Salonunda nikâhları kıyılan çiftlere Nikâh Memuru tarafından üzerinde Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın ismi ve “Bir Ömür Boyu Mutluluklar Dilerim”  yazılı şık bir çift pilot kalem hediye ediliyor. Belediye Başkanı adına verilen sürpriz hediyeyi gören çiftler hediye karşısında oldukça mutlu oluyorlar.

Başkan Alıcık uygulamayı hayatlarını birleştirme kararı alan çiftlerimize nikâh sonrası ilk hediyelerini biz vermek istediğimiz için başlattık. Evlenecek çiftlerimize güzel bir anı olması düşüncesiyle hazırlattığımız bu küçük ve anlamlı hediyeyi bundan sonra nikâh akdini gerçekleştirecek tüm çiftlerimize vereceğiz. Yeni oluşan ailelerimizde sevgi saygı ve muhabbetin oluşması ve çiftlerimizin her daim mutlu olması bizim en büyük dileğimizdir. Biz Nazilli Belediyesi olarak Nazillide mutluluk ve huzur ortamı oluşturulmasında üzerimize düşen her görevi layığı ile yapmanın gayreti içerisindeyiz.  Nazillide her zaman vatandaşlarımızın acı, tatlı tüm özel günlerinde yanlarında olarak sevinç ve üzüntülerine ortak oluyoruz. Nazilli Belediyesi bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da vatandaşımızın yanında yer almaya devam edecektir.” şeklinde konuştu.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.