haber oku

İMZA GÜNÜ!

admin ~ 17 Kasım 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

imza günü 3

İlçemizin yetiştirdiği en büyük yazarlarından biri olan Yazar Aslı GENCER TUNÇYÜREK 3. kitabının imza gününde Nazilli Artı Dershanelerinde coştu.

Otizme destek amaçlı olarak düzenlenen imza gününde 3. kitabı “HİKÂYELER ASLI’NI YAŞATIR” öğrencilerden tam not aldı. Bir yazarın en mutlu günü olan imza günü, kitabın yeni çıkması nedeniyle aynı zamanda doğum günü olan günle birleşince Yazar Aslı GENCER TUNÇYÜREK çifte mutluluk yaşadı.

Kendisinin konuyla ilgili açıklamalarından anladığımız kadarıyla kendini hayır işlerini adayan TUNÇYÜREK, şimdiye kadar ihtiyacı olan köy okullarına yardımda bulunuyormuş. Bundan sonra da otizme destek için yola çıkmış. Bu gizli kahramana herkesin kulak vermesi, gönül vermesi ve kitaplarına el atması gerektiğini düşünmekteyim.

Özellikle ağzından düşürmediği Suna Sevim ÖZBAY’A, Nazilli Artı Dershanesi öğretmenlerine, öğrencilerine ve maddi ve manevi desteklerini yanında hissettiği herkese hesapsız teşekkür etmektedir.

Bizde böyle kalemi, gönlü ve yüreği ile hayatını adayan hazarımıza sonsuz teşekkür ediyor, başarıların devamını diliyor, Allah yolunu açık etsin temennisinde bulunuyoruz. Yaptığı bütün çalışmalarda yanında bulunacağımızı destekleyeceğimizi bildiriyoruz.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: