haber oku

İNCİR CAFE RESTAURANT AÇILDI!

admin ~ 09 Mayıs 2013 ~ Genel, Manşetler

incircafe (5)

Başkan Alıcık Cafe-Restaurant Açılışına Katıldı

Nazilli’de Kadir Yanç ve Fatih Yanç kardeşlere ait Yeni Hal Binasındaki Nazilli’ye has meşhur incirin adını taşıyan İncir Cafe Restaurant Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın katılımıyla açıldı.

Açılış törenine Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İsabeyli Belediye Başkanı Kuvvet Erim, Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Özkan, Mesut Erdemir, Haluk Öztürk, Belediye Daire Müdürleri, Berberler Odası Başkanı Ahmet Güntay ve çok sayıda davetli katıldı.

Okunan duanın ardından Nazilli’ye has meşhur incirin adını taşıyan İncir Cafe Restaurant  açılış kurdelesini Başkan Haluk Alıcık eşliğinde  İsabeyli Belediye Başkanı Kuvvet Erim ve Yanç kardeşler kesti. Belediye Başkanı Haluk Alıcık, hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra İncir Cafe Restaurant’ı gezdi. Alıcık  “Nazilli’de artık bu türlü kurumsal işletmelerin açılması bizleri mutlu etmektedir. Bu türlü işletmelerimiz ilçemizin dışa açılan gülen yüzüdür. İşletme sahipleri Kadir Yanç ve Fatih Yanç kardeşlerin bu işletmeyi açmalarından dolayı kutluyorum. Güzel mekan oluşturmuşlar. Güzel olduğu kadarda damaklarımızı da güzel yemekleri tatlandıracaklar.  Kendilerine bol kazançlar hayırlı işler diliyorum ” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: