haber oku

İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI!

admin ~ 27 Eylül 2012 ~ Genel, Manşetler

dsc_3675

Alıcık’ın İtfaiye Haftası kutlama Mesajı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, kutlama mesajında, itfaiye teşkilatının insan hayatı açısından çok büyük önem taşıdığını belirtti.

Belediye Başkanı Haluk Alıcık, 25 Eylül – 01 Ekim tarihleri arası “İtfaiye Haftası” olması nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

İtfaiye teşkilatının yangınlara müdahale ile vatandaşın can ve mal güvenliği konusunda her zaman büyük bir özveri içinde çalıştığını ifade eden Alıcık, şunları kaydetti:  “1923 yılında Nazilli Belediyesi bünyesinde kurulan itfaiye teşkilatı, o günden bu yana vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak amacıyla büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Yangınların yanı sıra doğal afetlere ve kazalara daha hızlı müdahale edecek şekilde modern araç ve gereçlerle donatarak güçlendirdiğimiz itfaiye teşkilatımızın, düzenlenen eğitim seminerleri ile personelin teknik becerileri artırılmaktadır. Özverili bir şekilde çalışarak görevlerini yerine getiren itfaiye ekiplerimize, üstün gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum..”

İtfaiye personelinin 24 saat halkın emrinde olduğunu belirten Belediye Başkanı Haluk Alıcık;  “Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin görev yapan tüm İtfaiye Personelimin “İtfaiye Haftası”nı kutlar, çalışmalarında başarılarının devamını dilerim” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: