haber oku

JAPON İŞİTME ENGELLİLER UZUN YAŞAMIN MERKEZİ NAZİLLİ’DELER!

~ 28 Aralık 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCI0005

Nazilli İşitme Engelliler Derneği Başkanı Sayın İbrahim DEMİRTAŞ’IN misafiri olarak gelen Japon işitme engelliler Türkiye’yi geziyorlar.

Japonya’nın Nagora ve Tokyo illerinden Türkiye’ye iade-i ziyaret için gelen işitme engelliler bir gece de uzun yaşam merkezi olarak ünlenen Nazilli’mizde konakladılar. Nazilli Öğretmen Evi’nde bir gece geçiren Japon engelliler kısa süre kalmalarına rağmen Nazilli’den olumlu ayrıldılar. Japonya’nın Nagora şehrinden 1, Tokyo’dan 10 ve İstanbul’dan 2 işitme engelli ile kafile oluşturan engelliler Nazilli’de İşitme Engelliler Derneği Başkanı Sayın İbrahim DEMİRTAŞIN misafiri olarak Nazilli’ye de uğradılar. İstanbul, Çanakkale Truva, Efes Meryemana, Pamukkale, Konya Mevlana ve Ankara’da yılbaşı kutlayacak olan 4’ü bayan 11 Japon turist memleketlerine İstanbul’dan gidecekler.

Kendilerine kaptanlık yapan Sayın Bilal TÜRKPENÇESİ turistlerimizin yurdumuzdan memnun ayrılması için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Ülkeler arası köprülerin ancak sevgi ve hoşgörüyle atıldığını bir kere daha hatırlatarak ülkemiz için atılan olumlu her türlü işlerde osmanlıhaber.com ailesi olarak yanlarında olacağımızı bildiririz.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: