haber oku

KEYF-İ KAHVE’Yİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

admin ~ 07 Mayıs 2012 ~ Genel, Manşetler

Nazilli’nin merkezinde bulunan eski hal binasının yenilenmesiyle ortaya çıkan yeni iş yerlerinin ikinci katında açılan Keyf-i Kahve daha ilk günlerde Nazilli eğlence dünyasının merkezine oturdu.

Geçen Cuma günü eğlence hayatına gösterişli bir törenle merhaba diyen Keyf-i Kahve merkezde olmanın cazibesini iyi kullanarak daha dördüncü gününde kırk yıllık mekân görüntüsü veriyor. Keyf-i Kahve gece ve gündüz genç ihtiyar Nazillililer tarafından dolup taşıyor.

Bütün Nazilli’nin buluşma yeri olmaya aday gibi görünen Keyf-i Kahve’nin sahibi Aral Burç HAFIZOĞLU:

-Yerimiz yeni olsa da ben 3 yıldır Nazilli’de esnafım. Nazilli’nin zevklerini ve titizliklerini iyi biliyorum. Burayı yaparken tek düşüncem “Nazillili her şeyin en iyisini layıktır  ” felsefesiydi. İnşallah Nazillililere layık bir mekân yapmışımdır. Burada haftada dört gün canlı müzik yapacağım.(Çarşamba, Cuma, cumartesi, Pazar)Zengin mutfağı ile aradıkları her şeyi bulacaklarından eminim. Bütün Nazillilileri bekliyorum” dedi.

Bizde osmanlıhaber ailesi olarak Nazillimizin gelişmesine ve hareketlenmesine yardımcı olacak olan Keyf-i Kahve’ye hayırlı olsun diyoruz. Allah utandırmasın.

Haber: Osman GİRGİN

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: