haber oku

KILIÇDAROĞLU NAZİLLİDE

admin ~ 28 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCI0055

C.H.P. Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU bir dizi inceleme ve ziyaretler için bugün saat 18.45 de Nazilli’ye geldi.

Nazilli İstasyon Meydanında, C.H.P İlçe başkanlığının önünde yaptığı konuşmada Nazilli’lerle hasret giderdi. Yaklaşık 45 dk. Gecikmeyle geldiği Nazilli’de miting yapmayacağı duyurulmasına rağmen yine de konuşma yapması, kalabalık nedeniyle esnafın derdine dinlemesinin zor olmasından ve dolaşamayacağından  olduğu açıklandı.

Bunun üzerine otobüsün üzerine çıkarak konuşma yaptı. Yanında Aydın C.H.P.  Aydım milletvekilleri ve Aydın Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU ve kurmayları vardı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU konuşmasında:

Türkiye’nin iyi yönetilmediğinden, Türkiye’ye karşı yapılan art niyetli hareket ve sözlerin hiçbir zaman cevap verilmediğinden şikâyetçi oldu.

Nazilli’de Sümer Üniversitesi açılması için kanun teklifini Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekilleri tarafından verildiğini anlattı.

Aydın Belediye Başkanı Sayın Özlem ÇERÇİOĞLU’NDAN övgüyle bahseden KILIÇDAROĞLU, Aydın’a kadın eli değmiştir. Borçla teslim aldığı Belediyeyi borçsuz ve kiralık yerden kendi binasına taşımıştır dedi.

Özellikle borçlu belediye başkanlarına tavsiyem Aydın Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU’ nun yanında staj görmelerini tavsiye etti.

Esnafın zor durumda ve çalışanın cezalandırıldığı tek ülke Türkiye olduğunu kendi dönemlerinde bunun böyle olmayacağını açıkladı.

Emekli olduktan sonra çalışanın kesinti yapıldığını iktidara geldiklerinde bu kesintinin kaldırılacağını açıkladı.

Büyük sevgi gösterisi içinde geldiği Nazilli’den yine aynı sevgi gösterisiyle uğurlandı.

Osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: