haber oku

KÖŞE YAZARIMIZ ALPASLAN GİRGİN’DEN ÜNİVERSİTE BAŞARISI!

~ 01 Ağustos 2018 ~ Genel, Manşetler, Yazarlar

thumbnail_IMG_20180731_191616

osmanlıhaber.com haber ajansımızın köşe yazarı Sayın Alpaslan GİRGİN girdiği üniversite sınavlarından başarı ile çıkmıştır.

Ajansımızda köşe yazarlığı da yapmakta olan Sayın Alpaslan GİRGİN açıklanan üniversite sınav sonuçlarından başarılı bir puan almıştır. Görüşlerinizi aldığımız yazarımız sınav ve çalışma konusunda şunları söyledi:

-Öncelikle hassasiyetinizden dolayı teşekkür ederim. Sonuç sizin için ne kadar iyi olsa da eşit ağırlıkta 959, sayısalda 2752 benim açımdan çok başarılı değil. Bu seneki sorularda yapılacak olan değişiklik haberleri çalışmalarımızı az da olsa etkiledi. Elimizdeki bu sıralama ile iyi bir yere yerleşmeye çalışacağız. Çalışma sistemimi ise şu hadis-i şerif ile açıklayabilirim:

“Allah katında amellerin en kıymetlisi az da olsa devamlı olanıdır.”

Ben bunun üzerine az da olsa devamlı çalıştım. Yapmak istediğim her şeyi yaptım. Zamanımı iyi kullandım. İnancımı hiç yitirmedim.Amacım dinime, vatanıma ve milletime hizmet edebilmektir.

Benim bu günlere gelmemde emeği geçen başta ailem olmak üzere öğretmenlerime ve Ülkü Ocaklarına teşekkür ediyorum.

thumbnail_IMG-20180801-WA0000

osmanlıhaber.com köşe yazarımız Sayın Alpaslan GİRGİN üniversite sınavlarından başarı ile çıkmasından dolayı kendisine tercih ve öğrenim hayatı boyunca başarılar dileriz.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.