haber oku

KÖY YOLLARI YAPILIYOR!

admin ~ 12 Aralık 2013 ~ Genel, Manşetler

arpazesenkoy (14)

Köy yolları tozdan çamurdan kurtuluyor

Nazilli Belediyesi Arpaz Esenköy tozlu yollarını asfaltlıyor. Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Arpaz Esenköy’ün Gedik Mahallesinde asfaltlama çalışmalarına başladı.

Nazilli Belediyesi Arpaz Esenköy’ün Gedik Mahallesi Cami sokağında ilk asfaltlama çalışmasına başladı. 300 metre uzunluğundaki yolda yapılan asfaltlama çalışmasında bin 500 metrekarelik sıcak asfaltlama yapıldı. Sıcak asfaltlamanın yapıldığı bu yolda Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 1 iş günü çalıştı. Arpaz Esenköy’ün toprak olan yollarının tamamında 6 bin metrekarelik asfalt çalışması ve yine Nazilli Belediyesi tarafından temin edilen 10 kamyon kilitli beton parke taşı kaplanarak köy yolları toz ve çamurdan kurtulacak.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Arpaz Esenköy Muhtarı Mehmet Durmaz ile Gedik Mahallesi Cami sokağında başlayan ilk asfaltlama çalışmasını yerinde inceleyerek Fen İşleri Çavuşu Erol Atıcıdan yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgi aldı. Yolun asfaltlandığını gören köy sakinleri Başkan Alıcık’ın yanına gelerek köylerine yapılan bu hizmet için teşekkür ederken köy sakinlerinden Ömer Sakallı hemen oracıkta Başkan Alıcık’a ayaküstü şiir yazdı.

Karlar eridi, Dağlar devrildi, Sayın Başkanım Haluk Alıcık, Hizmet için Arpaz köyüne geldi dizelerini duyan Başkan Alıcık, “Köylerimiz ve buralarda yaşan vatandaşlarımız hizmetlerin en iyisi ve en güzeline layıktır. Allah’ın izni ile Köylümüze ve köylerimize destek vermeye ve yeni hizmetler götürmeye devam edeceğiz” dedi.

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: