haber oku

“KUTLU DOĞUM HAFTASI”NDA LOKMA HAYRI!

admin ~ 19 Nisan 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCI0007

“KUTLU DOĞUM HAFTASI”NDA LOKMA HAYRI!

Kutlu Doğum Haftası Kutlamaları kapsamında Nazilli Belediye Belediye Meydanında Nazilli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı ve Nazilli Ülkü Ocağı Başkanlığı tarafından lokma yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli İlçe Başakanı Sayın Kürşat Engin özcan yaptığı açıklamada:

Her zamankindan daha fazla ihtiyaç duyduğumuz Peygamber sevgi, saygı ve hoşgörüsünü şahsım ve Türk-İslam alemi açısından iyi değerlendirip bu kutsal günlerimizi sahip çıkmalıyız. Kardeşlik ve yardımlaşma duygularımızı anlatıp yaşamalıyız.Bu vesile ile Peygamberimizin doğum gününü içine alan “Kutlu Doğum Haftası” ilçemize ve Türk -İslam alemine kutlu olsun.Dedi.

Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Şükrü Irgat:Ülkü Ocakları olarak bizim işimiz eğitim ve kültür hizmeti vermektir.Peygamberimizi rehber kabul ederek verdiğimiz Hz.Muhammed eksenli eğitim ve kültür faliyetlerimiz bu haftada olduğu gibi yıl booyunca devam edecektir.Biz vatanımızı ve milletimizi bu sevgi ve inanç doğrultusunda seviyor ve gençlerimizi yetiştirmeyi hedefliyoruz.Bu hafta münasebetiyle “Kutlu Doğum Haftası”nı kutluyor Türk-İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.Dedi.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: