haber oku

MENDERES DUALARLA ANILDI!

admin ~ 22 Eylül 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

lokmahayri (11)

Merhum Menderes’e Lokma hayrı yapıldı

Menderes  ölümünün 51. yıldönümü nedeni ile Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen mevlit ve lokma hayrı ile anıldı.

Nazilli’de Adnan Menderes için lokma hayrı yapıldı. Merhum Başbakan Adnan Menderes ölümünün 51. yıldönümü nedeni ile Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen mevlit ve lokma hayrı ile anıldı. Lokma hayrı dağıtılırken Başkan Alıcık’da lokmaların dağıtılmasında yardımcı olarak etrafındakilere de lokma ikramında bulundu.

Nazilli Belediyesi tarafından Koca Camii’de Cuma Namazına müteakip  mevlit okutulmasının ardından, lokma hayrı yapıldı. Cuma Namazından çıkan vatandaşın yanı sıra halkın da yoğun ilgi gösterdiği hayırda 2 bin kişilik lokma dağıtıldı. Lokma Hayrı dağıtılırken Müftü Hasan Sula hayır duasını yaparak Adnan Menderes ve Arkadaşlarına Allahtan Rahmet diledi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Merhum Başbakan Adnan Menderes ölümünün 51. yıldönümünde  elimizden geldiğince andık. Merhum Menderes milleti için yaşayıp milleti için onurlu bir şekilde ölmüş değerli bir devlet adamıydı. Demokrasi şehidi olarak anılan devlet adamı Adnan Menderes’i bu gün burada bir kez daha sizlerle birlikte yad ettik. Ruhu şad olsun” dedi.

Başkan Alıcık Merhum Başbakan Adnan Menderes için düzenlenen mevlit ve lokma hayrına katılan tüm Nazilli’lere teşekkür ederek “Allah hayrımızı kabul etsin. Yapılan hayırlar ve dualar yerine ulaşsın. Demokrasi şehidi olan Adnan Menderes ve arkadaşlarına Allah gani gani rahmet eylesin”şeklinde konuştu.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: