haber oku

MERHUM ALİ METİN TOKDEMİR İÇİN LOKMA HAYRI YAPILDI!

admin ~ 08 Aralık 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSCI0001

Nazilli Ülkü Ocakları 8 Aralık 1995 günü trafik kazası sonucu hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı rahmetli Ali Metin Tokdemir için lokma hayrı düzenledi.

Nazilli Ülkü Ocaklarının Uzun Çarşı girişinde düzenlediği Lokma hayrına, Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli İlçe Başkanı Sayın Avukat Kürşat Engin Özcan,  Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli Kadın Kolları Başkanı Sayın Seval Koşar,Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Sayın Olgun Ergün, Milliyetçi Hareket Partisi Aydın eski milletvekili adayı Sayın Ahmet Kaya ve çok sayıda insan iştirak etti.

Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Şükrü IRGAT:

 

Ülkü Ocakları olarak kırk dört yıllık mazimize bakarak bile destanlar yazılabilir fakat biz, beş bin yıllık tarihimizi yaşayabilecek, yaşatabilecek ve tüm dünyaya gösterebilecek güç ve inançtayız. Bu gücü ve inancı Töremizden ve dinimizden almaktayız. İşte Töre ve dinimizin birleşmesinden bugün içinde olmak gurur duyduğumuz ülkümüz doğmuştur. Yaşamadıktan ve yaşatamadıktan sonra ülkücüyüm diye gezmenin kimseye faydası yoktur. Böyle dolaşanların nasıl anıldıkları ile Rahmetli Ali Metin TOKDEMİR’İN nasıl anıldığının muhasebesini iyi yapmak gerekir.

Davasıyla yatıp kalmayan, caddede, sokakta, okulda kısacası her yerde davası ve ülküsüyle beraber olmayan arkadaşlarımızdan başta kendisi olmak üzere kimse bir fayda beklemesin. Birer dava eri, ülkü neferi olduğunuzu düşünerek bugün rahmetli Ali Metin TOKDEMİR’İN ardından şöyle sesleniyorum:

Ardında bıraktığın davada binlerce Bozkurt Ali Metin TOKDEMİR olmak üzere yürümektedir. Gözün arkada kalmasın. Mekânın cennet olsun. Diye seslendi.

Bizde osmanlıhaber.com olarak merhum Ali Metin TOKDEMİR’E bir kere daha Allah’tan rahmet dilerken mekânın cennet olsun diyorum.

osmanlıhaber.com.

 

 

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: