haber oku

MEZUNİYET COŞKUSU!

admin ~ 20 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

aydinlikmezuniyettoreni (14)

Özel Aydınlık’ta Mezuniyet Coşkusu

Nazilli’nin İlk özel İlköğretim Okulu Olan Özel Aydınlık İlköğretim Okulu 17. Dönem mezunlarını verdi.

Özel Aydınlık İlköğretim Okulu 17. Dönem mezunlarını verdi. Okulun Konferans Salonunda yapılan mezuniyet töreninde eğlenceli, heyecanlı ve duygulu anlar yaşandı. Değişik gösterilerin sunulduğu program renkli olduğu kadar da hüzünlü geçti. Okulun 1.’nci, 2.’nci ve 3.’üncü Sınıf öğrencilerinden oluşan Okulun Jimnastik takımının gösterileri büyük ilgi izlendi. “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışma programının finalistlerinden “Zenco Fire Dans Nurullah” dans grubu da yapmış olduğu gösterileriyle mezuniyet törenine renk kattı.

Törene Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Özel Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Atıf ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk ERCAN, Zühal Eğitim A.Ş Genel Müdürü Ayhan YILMAZ öğrenci yakınları   davetliler katıldı.

Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve Nazilli Cumhuriyet
Başsavcısı Doğan Kaya’nın çocuklarının da yer aldığı törende  62 öğrenci mezun oldu. Okul Müdürü Nesim KOTAN, bu gecede hüzün ve mutluluğu bir arada yaşandığını ifade ederek öğrencilere; “Okulumuz Özel Aydınlık İlköğretim Okulunda aldığınız eğitimin bundan sonraki hayatınızda, hatta meslek yaşamına atıldığınız zamanlarda bile sizlerin üzerinde olağanüstü bir katkısının olduğunu ve size kazandırdıklarını daha iyi anlayacaksınız.” dedi.

Kızının mezuniyet töreninde yer almanın heyecanını yaşayan Kaymakam Mehmet OKUR  kızına hitaben bir şiir okudu. Kaymakam Okur’un kızına okuduğu şiir ile salonda bulunan davetlilere de duygu dolu anlar yaşatırken, Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK Özel Aydınlık’ın başarılarının dikkat çekici olduğunu, öğrencilerin vatanını milletini seven anne babasına saygılı ve aynı zamanda çok yönlü olarak yetiştirildiğini ifade etti. Cumhuriyet Başsavcısı Doğan KAYA Özel Aydınlık İlköğretim Okulu ailesine teşekkür ederek tüm öğrencilerin ve mezun olan öğrencilerin birer pırlanta kadar değerli olduklarını söyledi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: