haber oku

MEZUNLAR PİLAV GÜNÜNDE BULUŞTU!

~ 03 Ağustos 2014 ~ Genel, Manşetler, Yazarlar

 

DSC02549

Burdur İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (BİHDER) 12.Pilav Günü etkinliklerini Burdur İmam Hatip Lisesi Bahçesinde gerçekleştirdi.

DSC02531

03.08.2014 Pazar günü Burdur İmam Hatip Lisesi bahçesinde yapılan etkinlikler birçok Burdur İmam Hatip ve diğer İmam Hatip Mezun ve mensuplarını bir araya getirdi. Olağanüstü bir katılımla gerçekleşen 12. Pilav Günü etkinliklerinin Onur Konuğu Orman ve Su İşleri Bakanı, Afyon Milletvekili Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu idi.

DSC02583

Bunun yanında Burdur İmam Hatip Lisesi’nden mezun olan Burdur Milletvekili Dr. Sayın Bayram Özçelik, Muğla Milletvekili Sayın Prof. Dr. Yüksel Özden, Denizli eski milletvekili Avukat Mehmet Salih Erdoğan ve okulun açılışından bu yana mezun olanlardan gelebilenler katıldı.

DSC02565

Burdur Valisi Sayın Hasan Kürklü’nünde katıldığı programda Burdur İmam hatip Lisesinden mezun olmuş olan Vali yardımcıları, hâkimler, doktorlar, avukatlar, ilahiyatçılar, eğitimciler, Din görevlileri, bürokratlar ve memleketin değişik yörelerinde çalışmakta olan bütün meslek erbabı öğrenciler vardı.

DSC02573

Burdur İmam Hatip Lisesi mezunları ve mensupları (BİHDER) Başkanı Sayın Avukat Ömer Bütüner’in konuşmalarıyla açılan program zaman zaman duygusal anların yaşanmasına vesile oldu.

DSC02542

Burdur milletvekili Sayın Dr. Bayram Özçelik’in sponsorluğunda gerçekleşen pilav günü etkinlikleri bütün katılanları memnun etti. Katılanların hayır duası ve her yıl gerçekleşmesi temennileriyle son bulan program yılların kardeşliğini, dostluğunu ve imam hatip ruhunu bir kat daha perçinleştirmiş oldu. İlahileriyle coşturan Sayın Abdullah Beyhan dinleyenlerden tam not aldı.

Osmanlıhaber.com imtiyaz sahibi Eğitimci-Yazar Osman Girgin mezun olduğu okulunun pilav gününde dostlarıyla birlikte idi.

DSC02546

osmanlıhaber.com ailesi olarak emeği geçenlere teşekkür eder, daha nice programlarda birlikle olmayı temenni etmektedir.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: