haber oku

MÜFTÜ SULA’YA VEDA YEMEĞİ!

admin ~ 20 Şubat 2013 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

muftiyevedayemegi (1)

Alıcık’tan Müftü Sula’ya veda yemeği

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık 5 yıldır Nazilli’de görev yapan Müftü Hasan Hüsnü Sula’ya Nazilli protokolü ile birlikte veda yemeği verdi.

5 Yıldır Nazilli’de görev yaptıktan sonra İstanbul Bağcılar’a atanan Nazilli Müftüsü Hasan Hüsnü Sula’ya Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Nazilli restaurant veda yemeği verdi. Başkan Alıcık’ın Müftü Sula için verdiği veda yemeğine Nazilli Protokolü ve basın mensupları eşlik etti. 5 yıllık görev sürecinde Nazilli’de önemli projeleri hayata geçirdiklerini, çalışma ve projelerinde ilçe protokolü ve basın çalışanlarının büyük emeği olduğunu ifade ederek Kurulan iyi dostlukların ebedi kalacağını söyledi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın Müftü Hasan Hüsnü Sula için Nazilli restaurantta verdiği veda yemeğine Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Ağır Ceza Reisi Ayhan Bora, Diyanet İşleri Başkanlığı Baş Müfettişi Ekrem Olgun, İlçe Garnizon Komutanı Ekrem Turan, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Seydi Salman, Emniyet Müdürü İlyas Karpınar, Müftü Vekili Ahmet Turan ve Nazilli’de görev yapan Basın Mensupları katıldı.

Başkan Alıcık veda yemeğinde  Nazilli’de yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Müftü Sula’ya teşekkür ederek çiçek ve plaket takdim etti. Alıcık Müftü Sulaya, Kaymakam Mehmet Okur’nda aynı karede yer aldığı bir fotoğrafı da hediye ederek Yeni görev yerinde de başarılı çalışmaların altına imza atacağını belirtti. Alıcık “ Kişiliği ve çalışmaları ile kendini Nazilli ve çevresinde sevdiren ve takdir kazanan değerli Müftü Hocamızı üzülerek uğurluyoruz. Nazilli’de görev yaptığı sürece güzel hizmetler ve projelerin altına imza attı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Yeni görev yerinde de çok güzel hizmetlerin altına imza atacağına inanıyorum. Biz kendisini çok özleyeceğiz. Bizleri ve Nazilli’yi unutmamasını dileyerek Yeni görev yerinde kendisine başarılar temenni ediyorum” dedi.

Nazilli’de görev yaptığı süreç boyunca uyum içinde çalıştığı Nazilli protokolü ve Basın mensuplarına teşekkür eden Hasan Hüsnü Sula; “Buradaki birlik ve beraberliği hiçbir zaman unutmayacağım. Bir milyon nüfuslu bir ilçeye gidiyorum ve aynı hizmeti orada da sürdüreceğim. Nazilli’de çok güzel çalışmalar yaptık. Projeler ürettik. Bunları yaparken de birlik ve beraberlik içerisinde olduk. Nazilli’den ayrılıyorum ama Nazilli’yi hiçbir zaman unutmayacağım. Nazilli’de babam da daha önce görev yaptı. Bu görev bana da nasip olduğu için ayrıca mutluyum. Bu hiçbir zaman unutulmaz. Bunun için de Nazilli’nin bende ayrı bir değeri ve önemi var” dedi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a Şehit Aileleri Derneği Başkanı Jale Keskin de hizmetlerinden dolayı Müftü Sula’ya çok teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Şehit Aileleri Dernek Başkanı Jale Keskin tarafından Müftü Sula’ya tablo hediye edilirken, Muharip Gaziler Derneği yöneticilerinden Osman Sağıroğlu ise Sula’nın Nazilli’deki çalışmalarını içeren bir CD hediye etti. Nazilli Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Ayşe Hışıl Çinkıt’da Müftü Sula’ya özel bir vazo içerisinde çiçek sundu.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: