haber oku

MÜFTÜ TOPALOĞLU BAŞKAN ALICIK’A ZİYARET ETTİ

admin ~ 15 Nisan 2015 ~ Genel, Manşetler

 

DSC_8976

 

Nazilli İlçe Müftüsü Necati Topaloğlu Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek Kutlu Doğum Haftası etkinliklere davet etti.

 

Nazilli Müftüsü Necati Topaloğlu ve Müftülük İlçe Şube Müdürü Ahmet Aksu ile beraberindeki heyet Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek Kutlu Doğum Haftasını kutladı. Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Nazilli’de yapılacak programlar hakkında bilgiler veren Topaloğlu Başkan Alıcık’ı Müftülük tarafından yapılacak tüm programlara davet ederek çiçek takdim etti.

 

Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde, Diyanet İşleri Başkanlığınca belirlenen bu yılki temanın “Hz. Peygamber (SAV) ve Birlikte Yaşama Kültürü” olarak belirlendiğini belirten Müftü Topaloğlu tema gereği ülke genelinde olduğu gibi Nazilli’de de “Hz. Peygamber (SAV) ve Birlikte Yaşama Kültürü”nü tüm camilerde, kuran kurslarında ve hafta boyunca etkinlikler gereği yapılacak tüm programlarda vatandaşa anlatılacağını söyledi.

 

Müftü Topaloğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Bakan Alıcık, “Müftümüz Necati Bey buraya geldiğinden itibaren kendisiyle dayanışma ve iş birliği  içinde çalışıyoruz. Peygamber Efendimiz (SAV)’in dünyaya gelişini kutladığımız Kutlu Doğum Haftası nedeni ile Müftülüğümüzün yaptığı çalışmaları tebrik ediyorum. Kutlu doğum haftasının bu yılki teması olan “Hz. Peygamber (SAV) ve Birlikte Yaşama Ahlakı”nın milletçe birbirimize karşı hoşgörülü davranarak birlik ve beraberliğimizi perçinlemesini temenni ediyorum”dedi.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.