haber oku

MUHTARDAN KAHVALTI DAVETİ!

~ 11 Nisan 2014 ~ Genel, Manşetler

DSC_0012

 

Yeni seçilen muhtardan kahvaltı daveti

Başkan Haluk Alıcık’a Seçimlerden sonra muhtarlık hizmet binasında ilk kahvaltı daveti Prof. Muammer Aksoy Mahallesi Muhtarlığına seçilen Cindi Karahan’dan geldi.

30 Mart’ta yapılan mahalli idareler seçimlerinde Prof. Muammer Aksoy Mahallesi Muhtarlığına seçilen Cindi Karahan Nazilli Belediyesine 2. ‘inci kez Belediye Başkanı seçilen Haluk Alıcık ile kahvaltı yaptı.  Seçimlerden sonra muhtarlık hizmet binasında ilk kahvaltı daveti Prof. Muammer Aksoy Mahallesi Muhtarlığına seçilen Cindi Karahan’dan geldi. Azaları İkram Şimşir Hayrettin Duyar, Ayhan Salar ve Zeki Polat ile birlikte Prof. Muammer Aksoy Mahallesi Muhtarlık Hizmet Binasında hazırladıkları kahvaltı davetine icabet eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık yeni seçilen Muhtar Cindi Karahan ve Azalarına hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Prof. Muammer Aksoy Mahallesi Muhtarlığına seçilen Cindi Karahan, “muhtarlık görevini devraldığımız mahallemizin eli ayağı, sesi, kulağı olacağız. Azalarım ile birlikte Mahallemizin ve mahallelimizin sorunlarına çare olmak için çalışıp iyi günlerinde, kötü günlerinde, mutluluklarında ve en önemlisi acılarında yanlarında olacağız. Belediye Başkanımız Haluk Alıcık’ı muhtarlığımızda düzenlediğimiz kahvaltıya davet ettik. Davetimize icab ettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Amacımız kendimizi tanıtmak. Kendisinin muhtarlara verdiği önemi çok iyi biliyoruz. Yeniden Nazilli Belediye Başkanı olarak seçilmesinden dolayı kendisini kutluyor ve Hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Nazik davetlerinden dolayı yeni muhtar Cindi Karahan’a ve azalarına teşekkür eden Başkan Alıcık, “geçtiğimiz 5 yıllık süreçte muhtarlarımız ile her zaman iyi ilişkilerimiz oldu. Her biri ile koordineli olarak çalışmalarımızı bu güne kadar saygı ve sevgi çerçevesi altında yürüterek bu günlere getirdik. Şimdi yeni bir döneme başlıyoruz. Geçen dönemden yine muhtarlığına devam eden arkadaşlarımız ağabeylerimizin yanında Prof. Muammer Aksoy mahallesinde olduğu gibi görevi devralan arkadaşlarımız da oldu. Her birine ayrı ayrı tebrik ediyor ve hayırlı olmasını diliyorum. Allah utandırmasın ve hepimize görevimizde başarılar versin” ifadelerini kullandı

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: