haber oku

MUSTAFA CEVİZ İLE DEVAM

admin ~ 01 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

mustafacevizimza (3)

mustafacevizimza (4)

Üçüncü Lig 2. Grup’ta sezonu şampiyon olarak tamamlayarak 2. Lig’e yükselen Nazilli Belediyespor’da transfer çalışmaları başladı. Siyah İnciler ilk olarak şampiyon olan takımın Teknik Direktörü Mustafa Ceviz ile yeniden imza atarak transfer çalışmalarında ilk adımı attı. İmza töreni Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın makam odasında gerçekleştirildi. İmza törenine Kulüp Başkanı Vahit Aysan, Genel Menajer Orhan İbiş ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Nazilli Belediye ve Belediyespor Onursal Başkanı Haluk Alıcık, Teknik Direktör Mustafa Ceviz ve ekibinin takımı şampiyon yaparak 2. Lig hasretine son verdiğini, Ceviz ile 1 yıllık anlaşma imzalandığını açıklandı. Alıcık;”Önümüzdeki dönemde çıta daha da yükselecek. Biz de yönetim kurulu olarak her türlü desteği vererek hocamızın yanında olacağız” dedi.

Nazilli Belediye ve Belediyespor Omursal Başkanı Haluk Alıcık 2. Lig’de mütevazi, ayakları yere basan bir takım kuracaklarını söyleyerek, Spor kulüplerini yönetmenin çok zor bir iş olduğuna işaret etti. Alıcık, “Başta kulüp başkanımız olmak üzere, yönetim kurulu üyelerine ve teknik ekibimize çok teşekkür ediyorum” dedi. Nazilli Belediyespor’un bir aile olduğuna dikkat çeken Alıcık, “Mustafa hocamız hiçbir zaman bizi yormadı. 2. Lig hedeflerimizin başında hem kalıcı olacağız hem de mümkün olduğu kadarıyla üst sıralarda bulanmaya gayret göstereceğiz. Önümüzde Fethiye, Bozüyük modelleri var. Bu takımlar mütevazi kadrolarla bu işin yapılabilineceğini ispatlamışlardır. Bu kulüplerimizi örnek alacağız” şeklinde konuştu. Alıcık, Şehir Stadyumu’nu 5 yıllığına kiraladıklarını, kira uzatma kararı geldiği taktirde stadyumda genişletme çalışması yapacaklarını söyleyerek sözlerini noktaladı.

Kulüp Başkanı Vahit Aysan, Mustafa Ceviz ile 1,5 yıldır çalıştıklarını söyleyerek, “Nazilli Belediyespor, Mustafa hocayla birlikte ilk yıl Play-Off’lara çıktı. İkinci yıl ise takımı şampiyon yapmayı başardı. Hocamızla çalışmak zaten bizim için mutluluktu. 2. Lig’de de hocamızla birlikte büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Kendisi ile 1 yıllık anlaşma imzaladık. İnşallah önümüzdeki yıl Bank Asya’da tekrar imza atacağız” şeklinde konuştu.

Nazilli Belediyespor’da 1,5 yıldan bu yana görev yaptığını ve büyük başarılara imza attıklarını belirten Teknik Direktör Mustafa Ceviz ise, “Nazilli’de çok güzel günlerimiz oldu. Camiamız ile bütünleştik. Play-Off yaşadık. Play-Off’da kaybettik. Ama Allah bize bir sezon sonra şampiyonluğu nasip etti. 2. Lig’de kadromuza gerekli takviyeleri yapacağız. Geçtiğimiz sezon 8 takımı çok yakından izledik. Ben 2. Lig deneyimi olan biriyim. Nazilli Belediyespor da 2. Lig deneyimi olan bir takım. 2. Lig’de mütevazi bir takım olacağız. Hedefimizden hiçbir zaman sapmayacağız. Tüm camia olarak 2. lig’de de başarılı olacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kulandı.
Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: