haber oku

MUSTAFA ÜNLÜ MEZARI BAŞINDA ANILDI!

admin ~ 20 Aralık 2012 ~ Genel, Manşetler

mustafaunlu (2)mustafaunlu (2)

Mustafa Ünlü mezarı başında anıldı

Geçen yıl elim bir kaza sonucu hayatını yitiren genç gazeteci Mustafa Ünlü’yü ölümünün birinci yılında meslektaşları ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık mezarı başında andı.

Geçirdiği Trafik kazası sonucu genç yaşta hayatını yitiren İhlas Haber Ajansı  muhabiri Mustafa Ünlü, ölümünün birinci yılında mezarı başında dualarla anıldı. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık hepimizin sonu belli. Hepimiz sonuçta kara toprağa kavuşacağız ancak Mustafa için bu çok erken oldu. Gelecek vaat eden bir gazeteciydi. Nazilli için acı bir kayıp oldu Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun şeklinde konuşarak üzüntüsünü dile getirdi.

Gazeteci Mustafa Ünlü’yü, Nazilli’de görev yapan basın mensupları da  mezarı başında andı. Ölüm haberini aldığında büyük bir üzüntü yaşadığını ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ’Henüz hayatının baharında olan  Mustafa kardeşimizi kaybettik.  Bu gün onu toprağa verişimizin birinci yılı. Hala ailesinin ve bizim acımız taze. Allah mekanını cennet eylesin. Acılı ailesine ve siz basın mensubu arkadaşlarıma Allah sabırlar versin. Mustafa gelecek vaat eden bir gazeteciydi. Daha yapacağı çok iş vardı” diyerek Mustafa’nın mezarına basın mensupları ile çiçek bıraktı.

Baba Mehmet Ünlü, oğlunun çok genç yaşta hayata veda ettiğini, çok derin bir üzüntü yaşadığını kaydederek Mustafa’yı ölümünün birinci yıldönümünü hatırlayarak mezarı başında anan Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve Basın Mensuplarına teşekkürleri ileterek “hepinizden Allah Razı olsun. Oğlumun aramızdan ayrılmasının üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen hala acımız dinmedi. Sizler onu unutmayarak bu gün mezarı başında onu anarken beni çok onure ettiniz. “ dedi.

Okunan duaların ardından Mustafa’nın mezarının yapılması konusunda mezarlık görevlisine talimat veren Başkan Haluk Alıcık merhum Mustafa Ünlü’nün babası Mehmet Ünlü’ye Mustafa’nın mezarını biz yapacağız şeklinde konuştu.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: