haber oku

NAZİLLİ ADD ALICIK’I ZİYARET ETTİ!

admin ~ 06 Mayıs 2014 ~ Genel, Manşetler

DSC_6862

Nazilli ADD Alıcık’ı ziyaret etti

Nazilli Atatürkçü Düşünce Derneği yeni yönetimi, ikinci kez Nazilli Belediye Başkanı seçilen Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Atatürkçü Düşünce Derneği yeni yönetim kurulu ikinci kez Nazilli Belediye Başkanı seçilen Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Yerel seçimlerindeki başarısından ötürü Alıcık’a tebriklerini sunan Nazilli ADD Başkanı Şafaktan Nalan Ayaz “Büyük başarılara imza atacağınıza inanıyoruz” dedi. Başkan Şafaktan Nalan Ayaz Nazilli halkının güvenini tazeleyerek ikinci kez başkanlığa seçilen Haluk Alıcık’a bu güne dek Nazilli ve çevresine yapmış olduğu başarılı hizmetlerinden dolayı ve ayrıca derneğe sağlamış olduğu tüm desteklerinden dolayı da teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Nazilli ADD’nin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alıcık, Sivil Toplum Kuruluşlarına her zaman elinden gelen desteği sağlamaya çalıştığını bundan sonra da aynı desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti. İlçemizde çok güzel ve seviyeli bir seçim sürecinin yaşandığını hatırlatan Alıcık, “Vermiş oldukları oylarla bizleri bu göreve tekrar getiren Nazilli halkına hizmet etmek bizlerin boyunun borcudur. Rabbim bizleri mahcup etmesin inşallah. Bizler bu makamlarda emanetçiyiz. Bu makamların esas sahibi halktır. O nedenle çalışanlarımızla birlikte gece gündüz demeden ilçemize hizmet etme adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: