haber oku

NAZİLLİ ADD’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ!

admin ~ 04 Temmuz 2014 ~ Genel, Manşetler

IMG_1088

Nazilli ADD’den teşekkür ziyareti

Nazilli Atatürkçü Düşünce Derneği Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ‘ı makamında ziyaret etti.

Atatürkçü Düşünce Derneği Nazilli Şubesi Yönetim Kurul üyeleri ile ADD Gençlik Komisyonu ve örgütü üyeleri Başkan Alıcık’ı makamında ziyaret ederek teşekkür etti. Nazilli Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinden Sayman Mehmet Yılmaz, Hasan Güner Emel Erçiçek Nimet Akcan ile Gençlik Komisyonu Üyesi Sinan Kahraman Özgür Kızıltoprak ve Bekir Urkay 3. Ulusal Lise Çalıştay Etkinliklerine Nazilli Belediyesi ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın verdiği katkı ve desteklerinden dolayı Başkan Haluk Alıcık’ın Makamını ziyaret ederek teşekkür etti.

Atatürkçü Düşünce Derneği Nazilli Şubesi’nin ev sahipliğinde Türkiye’nin 15 değişik illerinin ADD şubelerinden gelen 50 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen 3. Ulusal Liseliler Çalıştayı’nda programın yapılacağı salonun ve gelen öğrencilere Sultanhisar’da bulunan Nysa Antik Kente götürülerek, kültürel gezide bulunmasına sağladığı katkı ve verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden heyet “Sözde değil özde Atatürkçü olan bir Belediye Başkanına sahip olduğumuzu bilmek bizleri fazlasıyla mutlu ediyor ve onura  ediyor. Başkanımız Atatürk’ün gençliğe verdiği önemi ve onlara ne kadar güvendiğini bilen çağdaş bir eğitmen ve yönetici. Atatürk’ün izinde yol alan ve her zaman eğitim konusunda elinden gelen her çabayı gösteren Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Başkan Alıcık ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gençlerimiz bizim yarınlarımız umutlarımız, Türkiye’nin geleceğidir. Hele Atatürk’ün izinde onun aydınlık yolunda ilerleyen geçlerimizin her zaman yanında ve destekçisi olmak bizim asli görevlerimizden birisidir. Böyle bir çalıştayın Nazilli’de yapımlaş olmasından ben de çok mutlu oldum. Gurur duydum. Türkiye’nin değişik illerinden gelen 50 gencimizi Nazilli’de ağırlamış olmak çok önemliydi. Çünkü onlar Nazilli’yi tanıyarak Nazilli’yi tanıtacaklar. Asıl bu yüzden ben 3. Ulusal Liseliler Çalıştay’ında 50 öğrenciye ev sahipliği yapmış olmanızdan dolayı Atatürkçü Düşünce Derneği Nazilli Şubesi Yönetim Kurul üyeleri ile ADD Gençlik Komisyonu ve örgütü üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: