haber oku

NAZİLLİ BAYRAK İÇİN TEK VÜCUD OLDU!

admin ~ 10 Haziran 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

DSCF1273

Nazilli’de bayrak sevdalıları 10.06.2014 Salı Günü Nazilli Belediye Meydanı’nda toplanarak bayrağa olan sevgi ve saygılarını gösterdiler.

Nazilli Türk Eğitim Sen, Nazilli Milliyetçi Hareket Partisi, Nazilli Ülkü Ocakları, Nazilli Türk Ocakları ve Nazilli Beşiktaş taraftar grubu bir araya gelerek Nazilli Belediye Meydanında Türk bayrağına karşı yapılan saygısızlığa kınamak ve Türk bayrağını sahip çıkacaklarını ilan etmek için bir basın bildirisi okudular.

DSCF1280

Nazillililerin de sahiplendiği basın toplantısında duygulu anlar yaşandı. Toplantının başında Sayın Halil Özer’in okuduğu  “Bayrak” şiiri herkesi duygulandırdı. Nazilli Türk Eğitim Sen Başkanı Sayın Olgun Ergün’ün basın açıklamasının ardından tüm şehitlerimiz için yapılan dua ile toplantı sona erdi.

Ergün: Bugün bayrağımıza yapılan çirkin saldırılar karşısında biz tepkimizi ortaya koymak için burada toplanmış bulunmaktayız. Bayrağımızı her şartta ve her yerde kanımızın son damlasına kadar koruyacağız. Bayrağımızı bu durumlara düşürenler eninde sonunda cezasını çekeceklerdir. Türk bayrağına karşı yapılan her türlü düşmanlıklar eninde sonunda karşılığını görecektir.

DSCF1287

osmanlıhaber.com ailesi olarak biz bayrağımızı gönlerde tutulması uğrunda her şeyi destekleyeceğiz.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: