haber oku

NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI UMREYE GİTTİ

admin ~ 17 Mayıs 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

baskanumre (7)
Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK, 10 günlük yıllık iznini Kutsal Topraklar’da geçirecek. Başkan ALICIK, Umre ziyaretini gerçekleştirmek için dün gece yarısı yola çıktı. Başkan Haluk ALICIK ve Nazilli’li 9 iş adamı Nazilli Müftüsü Hasan Hüsnü SULA’nın okuduğu dualar eşliğinde uğurlandı. Nazilli Belediyesi önünden Umre ibadetini yerine getirmek üzere kutsal topraklara hareket eden ALICIK ve 9 işadamını kalabalık bir topluluk uğurlarken, Müftü SULA kafileye hayırlı yolculuklar dileyerek yaptığı duada umre ibadetlerinin hayırlı geçmesini niyaz etti.

MHP İlçe Başkanı Engin Kürşat ÖZCAN, Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Şükrü IRGAT, Kanal Yolu Camii İmam Hatibi Bilal EKİNCİ,Meclis üyesi Hilmi VOLAKA, Belediye Personeli ve çok sayıda vatandaş gece yarısı olmasına rağmen Başkan ALICIK ve 9 işadamını kutsal topraklara yola çıkarken yalnız bırakmadı. Okunan duaların ardından gelenler ile tek tek vedalaşan ALICIK;” Buradan gidene kadar siz bizlere dua edin inşallah bizde kutsal topraklara ulaştığımızda sizlere dua edeceğiz. Hepiniz hakkınızı helal edin” dedi.

Nazilli’den dün gece yarısı hareket eden Umre yolcuları Başkan ALICIK ve 9 işadamı, İzmir Adnan Menderes Hava Limanından sabaha karşı uçakla kutsal topraklara uçtular.9 günlük Umre ibadeti yapacak olan Belediye Başkanı Haluk ALICIK’ın yerine Başkan Vekili  Ziya AKSÜT vekalet edecek.

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: