haber oku

NAZİLLİ BELEDİYE PERSONELİ İFTARDA!

admin ~ 01 Ağustos 2012 ~ Genel, Manşetler

personeliftaryemegi (13)personeliftaryemegi (11)

Belediye Personeli İftarda Bir Araya Geldi

Nazilli  Belediyesi personeli ve Oda Başkanları geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Nazilli Belediyesi’nin verdiği iftar yemeğinde Belediye Başkanı Haluk Alıcık, belediye personeli ve aileleri ile bir araya geldi. İftar Yemeğine Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Başkan Yardımcıları, Oda Başkanları, Daire Müdürleri, Birim Amirleri, çalışanlar ve Basın Mensupları katıldı.

Ahmet Şensan Kültür Merkezi Yazlık Düğün salonunda 400 kişinin katıldığı iftar yemeğini Şaban Usta ve ekibi hazırladı. 20 kişinin servis yaptığı iftar yemeğinde Belediye personellerinden Ambar Memuru Akif Özşahin yemek duasını okudu. Yemekte Başkan Alıcık, belediye personeli ve aileleriyle tek-tek ilgilenerek, sohbet etti. Belediye personeline iftara katıldıkları için teşekkür eden Haluk Alıcık, Yerel yönetim adına güzel ve faydalı işler yaptıklarını ve birimler arası birlik ve beraberlik mesajları verdi. Konuşmasını sürdüren Başkan Alıcık, Nazilli’de ne güzellik yapılmışsa, hangi güzellikler Nazilli’ye kazandırılmışsa en yetkilisinden en alt birimde çalışan her kesin emeğinin olduğunu söyledi.

Ben yok biz varız anlayışı ile Nazilli için çalışıp ürettiklerini belirten Başkan Alıcık “11 Ayın sultanı Ramazan ayındayız. Bu ay dertlerin bittiği sıkıntıların paylaşarak giderildiği maneviyatın hat safhada olduğu bir aydır. Bu gün burada birliği beraberliği paylaşıyoruz. Biz kocaman bir aileyiz. Bir iftar yemeğinde daha beraber olduğumuz için son derece mutluyum. Hepiniz hoş geldiniz. Bu geniş aileyi bir arada gördüğümde gerçekten gurur duyduğumu söyleyebilirim. Bugünümüze şükürler olsun. İçimiz ferah, gönlümüz rahat, hizmet etmenin verdiği güzel değerleri yaşıyoruz. Siz değerli çalışma arkadaşlarımla çok güzel işlere imza attık. Nazillimizin gelişen ve yıldızı gün geçtikçe parlayan ilçelerden biri haline gelmesinde büyük katkınız var. Bunum için sizlere teşekkür ediyorum. Kim ne görevde olursa olsun, kimse görevini küçümsemesin. Herkesin yaptığı görev mukaddestir, halka hizmettir. Bu aileden gurur duyuyor size güveniyor ve inanıyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrasında hep birlikte, Nazilli için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: