haber oku

NAZİLLİ BELEDİYE ŞAMPİYON!

admin ~ 06 Temmuz 2012 ~ Genel, Manşetler

kurumlararasi halisahafutbol turnuvasi (5)kurumlararasi halisahafutbol turnuvasi (8)

Şampiyon Nazilli Belediyesi

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi girişimleri ile  düzenlenen kurumlar arası halı saha futbol turnuvası sona erdi.

Kamu Kurumları Arası düzenlenen halı saha futbol turnuvasında 14 takımın 4 grup halinde yaptığı maçlar Nazilli Belediye takımı şampiyon oldu.

Nazilli’de Fulya Halı Saha tesislerinde  yapılan futbol turnuvasında Nazilli Belediyesi 1’inci, Nazilli Adliye’si 2.’inci, Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 3.’üncü, Nazilli Baro Avukatları 4.’üncü oldu. Turnuva süresince en çok gol atan Aydın Yılmaz’a Gol Kralı ünvanı verilerek krampon hediye edildi.

Kurumlarda çalışan personelden oluşan takımlardan Turnuvada 1.’nci olan Nazilli Belediye Spor’a 1.’lik kupasını Kaymakam Mehmet Okur, 2.’nci olan Adliyespor’a  Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve 3.’üncü olan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi  Futbol takımına da Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya kupalarını verdi.

Nazilli Belediyesi ve Nazilli Adliye Personeli arasında yapılan final maçın startını Nazilli Cumhuriyet Baş Savcısı Doğan Kaya ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın başlama vuruşları ile yapılan karşılaşmada Nazilli Belediye Personeli maçı 3-1 galip bitirmesiyle şampiyon oldu. Bu son karşılaşmanın ardından Fulya Halı Saha tesislerinde tören düzenlendi. Kupa törenine Kaymakam Mehmet Okur, Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya belediye meclisi üyeleri, kamu kurumlarının müdürleri turnuvalara katılan kurumların takım oyuncuları ve yakınları katıldı.

Kaymakam Mehmet Okur, “Takım halinde oynanan oyunlar, uyumu, birlikteliği ve paylaşımı da beraberinde getiriyor. Bu da spor yapan kişilerin iş yaşamında da olumlu etkilere neden oluyor. Bu tip turnuvaların daha geniş katılımlarla düzenlenerek geleneksel hale getirilmesini diliyoruz” diyerek katılan takımlara başarılarının devamını diledi.

Belediye Başkanı Haluk Alıcık, kamu kurumları arasındaki kaynaşmayı artırmak amacıyla düzenlenen turnuvanın gelenekselleşmesi gerektiğini ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti. Sporun centilmenlik olduğunu, öfkesine galip gelmenin önemini vurgulayarak organizeyi düzenleyenlere ve katılımcıları kutladı.

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı hastanesi başhekimi İlhan Tonos, 1 ay önce başlattıkları turnuvanın sonuna geldiklerini, 14 takımın karşılaştığı turnuvanın kardeşlik, dostluk havasında geçtiğini söyledi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: