haber oku

NAZİLLİ BELEDİYE TİYATRO TOPLULUĞU DEMİRCİLER’DE!

admin ~ 18 Ekim 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DEMİRCİLER5

NAZİLLİ BELEDİYE TİYATRO TOPLULUĞU DEMİRCİLER’DE!

 

Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu 5 Eylül 2014 Cuma günü oynadığı “BİR MUCİZE BU” adlı oyunu ile Nazilli köylerine gidiyor.

Nazilli Belediye Tiyatro Topluluğu 2.Uluslararası İncir Festivali kapsamında sahneye koyduğu “BİR MUCİZE BU” adlı oyununu köylerde sahnelemeye devam ediyor.

DEMİRCİLER3

Mukaddes YÜKSEL’İN yazıp yönettiği,  Akın ÇAKIR’IN yardımcı görevli  olduğu ,

-Funda AL

-Abdullah BALDIR

-Pelin Su YUMURTAŞ

-Şengül DURMAZ

-Sevim GÜVEN

-Osman GİRGİN

-Selin YÜKSEL

-Abdullah KÖNER

-Aziz Can TEPE

Oynadığı oyun 11 Eylül Perşembe günü Nazilli Avra Mahallesinde,25 Eylül 2014 Perşembe günü Nazilli Esenköy mahallesinde sergilendi. 17 Ekim 2014 Cuma günüde Nazilli Demirciler Mahallesinde sergilendi. Köylülerin büyük ilgi gösterdiği oyun milli meyvemiz haline gelen incirin hayatımıza ne kadar girdiğini gözler önüne serdi.

 

Demirciler Köy KDEMİRCİLER4ahvehanesinde sergilenen oyunda izleyenler kendi hayatlarından da kesitler bulunca zaman zaman efkârlanıp, zaman zaman güldüler.

Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu Hocası Sayın Mukaddes YÜKSEL her üç mahalledeki misafirperverlik ve tiyatro sevgisi karşısında muhtarlar vasıtasıyla bütün mahalleliye teşekkür etti.

demirciler6

Mahallelerdeki manzara televizyon ve sinema öncesi dönemlerdeki direkler arası şenlikleri aratmadı. Amatör oyuncuların sahnesiz doğal ortamlarda oynadıkları oyun profesyonelceydi.

osmanlıhaber.com sanat ve sanatçının yanında olmaya devam ederek siz sayın okuyucularımıza sanatsal haberler vermeye devam edecektir.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: