haber oku

NAZİLLİ BELEDİYESİ TAM GAZ!

admin ~ 06 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

zafermahallesicalisma-basin (6)

Zafer Mahallesi 2/1 ve 2/2 sokakların düzenlemeleri yapıldı

Şehrin en önemli alt yapı düzenlemelerinden olan kanalizasyon ve yağmurlama çalışmaları kapsamında Zafer Mahallesi 2/1 ve 2/2 sokakların düzenlemeleri yapıldı.

Nazilli Belediyesi alt yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Zafer Mahallesi 2/1 ve 2/2 sokaklarındaki altyapı çalışmalarında 300’lük büzlerle 464 metre kanalizasyon hattı, 200 lük PVC ar-ge plastik borularla yağmurlama altyapısı oluşturuldu. Toplam 464 metre olan yolun tesviyesi yapılarak parke taşı döşeme işlemleri yapılıp yol trafiğe açılarak halkımızın hizmetine girmiştir. 

Zafer Mahallesi 2/1 ve 2/2 sokaklarındaki altyapı yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, alt yapı sorununa her ne olursa olsun kesin çözüm getirmeye kararlı olduğunu belirtti. Başkan Alıcık, geçmişten kaynaklanan alt yapı sorunlarını ve yeni açılan yolların bir bir çözüme kavuşması için tüm hızıyla çalışmalara devam edildiğini ifade etti.
Nazilli Belediyesi Fen İşleri Su ve Kanalizasyon müdürlüğünce Zafer Mahallesi 2/1 ve 2/2 sokaklarda yapılan çalışmalarda 300’lük büzlerle 464 metre kanalizasyon hattı, 200 lük PVC arge plastik borularla yağmurlama alt yapısı oluşturulduğunu belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ; “ 7 metre genişliğinde 464 metre uzunluğundaki yola 3248 m2’lik parke taşı kaplaması çalışmaları da yapıldı. Daha önce de söylediğimiz gibi belediye olarak sadece görünen hizmetler yapmıyoruz. Nazilli’mizin ihtiyaçları doğrultusunda halkımıza hizmet götürmeye devam edeceğiz” dedi.

Yapılan çalışmalarla sokaklar yeni görünümü ile hizmete açıldı. Zafer Mahallesi sakinleri çalışmalar yapılmadan önce sokakların eski yapısından dolayı yağan yağmurlarda yolda yürüyemediklerini, evlerine sürekli toz girdiğini belirterek, sokaklarda yapılan çalışmalarla sağlanan yeni görünüm ve hizmetten dolayı Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK’a teşekkürlerini ifade ettiler.  Şehrin en önemli sorunları olan altyapı çalışmalarına verdiği önemden ve çalışmaların kısa sürede tamamlanmasından dolayı kendisini kutladılar. 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: