haber oku

NAZİLLİ BELEDİYESİNDEN BİSİKLET ÖDÜLÜ

admin ~ 08 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

 kizilay (4)

Bisikletle Ödüllendirildiler

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Türk Kızılay’ına kan bağışı sağlamak için çalışan 4 ilköğretim öğrencisini bisiklet hediye ederek ödüllendirildi.
Türk Kızılay’ı Aydın Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Rıdvan Şenol, ”Nazilli’deki tüm ilköğretim okullarında başlatılan ‘küçük yürekler büyük adımlar atıyor, hayat kurtarıyor’ kampanyasına katılan küçüklerimiz yarın kan bağışçısı olarak Kızılay’a destek verecek. Bugün ise bizim yapamadığımızı her okuldan seçtiğimiz öğrenciler ortalama 5 kişiden fazla bağışçı getirdi. Belediye başkanımız da bu öğrencilerimize bisiklet vererek ödüllendirdi” diye konuştu.
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık da Türk Kızılayı’na destek vermeyi sürdüreceklerini kaydetti.  ALICIK proje kapsamında kan vermek için en çok kişiyi ikna eden öğrencilere Bisiklet vererek ödüllendirdi.  Başkan Haluk ALICIK “Belediye olarak Türk Kızılayına destek vermekteyiz. Okullarımızda başlattığımız kampanya ile de öğrencilerimiz sağlıklı yaşam, hayat kurtarma ve gönüllü kan bağışçısı olma yolunda ailelerine örnek oluyorlar. Geçen sene başlattığımız kapmaya ile çocuklarımızı bisikletle ödüllendirmiştik. Bu yıl yine kampanyaya en çok katılım sağlayan öğrencilerimize belediye olarak bisiklet hediye ederek teşekkür ettik” dedi.
Türk Kızılay’ına kan bağışı sağlamak için çalışan, en çok katlımı sağlayan ve bisiklet ödüllerini alan 4 ilköğretim öğrencisinin isimleri ise şöyle:

Recepbey İlköğretim Okulu öğrencisi Sinem Abdurrahmanoğlu.

5 Eylül İlköğretim Okulu öğrencisi Ecem Nur Aydın.

Cumhuriyet İlköğretim Okulu öğrencisi Zehra Sertkaya.

Şehitler  İlköğretim Okulu öğrencisi Ahmet Faruk Kuyu.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: