haber oku

NAZİLLİ BELEDİYESİNDEN EĞİTİME HİZMET!

admin ~ 05 Ekim 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

oyunguruplari

Okullara iç mekân oyun gurubu hediyeleri devam ediyor

Nazilli Belediyesi, Zübeyde Hanım Anaokulu, İbni Sina İlköğretim Okulu Anasınıfı ve Atatürk Ortaokulu  Anasınıfı bölümlerine iç mekân oyun gurubu hediye etti.

Geçtiğimiz yıl Nazilli Lisesi bahçesinde bulunan 50. yıl binasının tadilat edilerek anaokuluna dönüştürülmesiyle hizmete açılan Zübeyde Hanım  Anaokulu’nda Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Okulun Bahçe düzenlemesi, kalorifer kazanı ve Atatürk Büstü yapılmasını sağlamış ve ayrıca okula oyun parkı sözü de vermişti. Zübeyde Hanım Anaokulu’nda sadece bu okul için değil bütün Anaokul ve Anasınıfları için de oyun guruplarının alınacağını ifade eden Belediye Başkanı Haluk Alıcık şimdiye kadar 5 Anaokulu ve anasınıfının oyun guruplarını teslim etti.

Yeni Eğitim ve öğretim yılının başlaması ile birlikte pek çok okulun temizliği, badana ve boyası ile çevre düzenlemeleri yapılan okullara Başkan Alıcık’ın daha önce sözünü vermiş olduğu oyun parkları ve iç mekan oyun gurupları sırasıyla götürülüp Nazilli Belediyesi Park Bahçe İşleri Müdürlüğü ekiplerince monte edilerek kurulmaya devam ediyor. Sümer Anaokulu ve Sümer İlköğretim Okulu Anasınıflarından sonra, Zübeyde Hanım Anaokulu, İbni Sina İlköğretim Okulu Anasınıfı ve Atatürk İlköğretim Okulu  Anasınıfı bölümlerine iç mekân oyun gurupları götürülüp Başkan Alıcık’ın gözetiminde monteleri yapılarak sınıflara yerleştirilmeleri sağlandı.

Öğrencileri adına Okul Müdürleri ve öğretmenleri Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a teşekkür ederek Nazilli Belediyesinin okullara verdiği desteğin önemini ifade ettiler. Nazilli Belediyesinin yürüttüğü eğitime destek çalışmaları kapsamında Anaokullarından lise son sınıfa kadar tüm öğrencilerin ve öğretmenlerin yanında olduklarını ifade eden Başkan Haluk Alıcık “Nazilli Belediyesi ihtiyaç duyulan her yerde hizmet üretiyor. Özellikle okullarımızın ihtiyaçlarını tamamlamaya gayret ediyoruz. Eğitimin her noktasında belediyenin desteği ve çalışmalarımız devam edecek. Pırıl  pırıl güzel çocuklarımızın  eğitim ve öğretiminde bir nebze de olsa katkı sağlamak bizim görevimizdir. ” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: