haber oku

Nazilli CHP İlçe Teşkilatından Alıcık’a iadeyi ziyaret

admin ~ 24 Şubat 2016 ~ Genel, Manşetler

DSC_8256

Nazilli CHP İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Deveci, Belediye Meclis Üyeleri Ekrem Eskici, Avni Yeloğlu, Kadın Kolları Başkanı Serpin Kıntaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Kenan Yalgın, Esat Ülkü, Serpil Gülertekin, Zekiye Demetgül Yarar ile Ali Çetinkaya Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında iadeyi ziyarette bulundular. Geçtiğimiz aylarda Nazilli CHP İlçe Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulunan Başkan Alıcık’ın ziyaretine karşılık olarak iadeyi ziyarette bulunan heyet Başkan Alıcık ile samimi ve yapıcı sohbette bulundular.

Ziyarette daha çok ülke gündemi ile ilgili konuşmalar yapılırken Nazilli ile ilgili olarak İlçe Başkanı Ali Deveci, Nazilli’nin yararına olan tüm çalışmaların destekçisi olduklarını belirterek; “Ülkemiz çok kötü günler yaşamaktadır. Devletin iyi yönetilmediği apaçık ortadır. Terörle Mücadelede yetersiz kalınmakta ve her geçen gün kanayan yara büyümektedir. Bizler öncelikle bu ülkenin vatandaşları olarak sonra partimizin mensupları olarak bu kanayan yaranın durdurulmasında ülke genelinde ve ilçemizde her şekilde taşın altına elimizi koymaya hazırız. Nazilli Merkez ve Mahallelerinde de yapılacak olan her olumlu projenin ve hizmetin destekçisiyiz. Ortak fikir ve işbirliği ile Nazillinin yararına olan tüm çalışmaların destekçiyiz” dedi.

Heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık birlik beraberlik mesajlarını tekrar yineledi. Başkan Alıcık, “Her konuşmamda üstüne basarak vurguluyorum. Nazillimize milletimize hizmet edebilmek için bir vatan toprağına ihtiyacımız var. Türk milletini bölmeye parçalamaya çalışanlara karşı hiçbir müsamahamız yok. Olmamalıda. Evet çok zor günler yaşıyoruz ve her gün bir şehit haberi alıyoruz. Ocaklara ateşler düşüyor canlar yanıyor. Gün birlik beraberlik günü. Her şeyden önce yaratılanı yaratandan ötürü sevmeli ve saymalıyız. Düsturumuzda bu olmalı” şeklinde konuştu.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorumlar kapalı.