haber oku

NAZİLLİ HALUK ALICIK DEDİ!

admin ~ 01 Nisan 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

DSC_0123

Nazilli Haluk Alıcık dedi….

Açık ara farkla tekrar Belediye Başkanlığına seçilen Haluk Alıcık “Yaşlı, genç, fakir, zengin ayırmadan; partili, partisiz ayırmadan; hak yolundan ayrılmadan bu görevi bir dönem daha yapacağımız için gururluyum” dedi.

Nazilli ‘Haluk Alıcık’ ile yola devam kararı aldı. Nazilli’de 5 yıldır hizmet veren Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık seçmenlerinin kullandığı oylar ile 5 yıl daha Nazilli’nin Belediye Başkanı oldu. Nazilli’de 30 Mart yerel seçimlerini büyük bir farkla kazanan Belediye Başkan adayı Haluk Alıcık 109 bin 421 seçmenin 388 sandıkta kullandığı oylarının 39 bin 857 ‘sini alarak zaferini kutladı.

Resmi olmayan ilk sonuçlar ile kutlamalara başlayan Haluk Alıcık sevdalıları sonuçların parti görevlilerince seçim bürolarına ulaştırılmasıyla ve açık ara farka giden Haluk Alıcık ile Belediye Meydanında toplandı. Meydanı dolduran on binlerce kalabalığın tezahüratları ve alkışları eşliğinde Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezinin balkonuna balkona çıkarak teşekkür konuşması yaptı. Annesi Melek Alıcık, eşi Rümeysa Alıcık, kızı Melek Gökçen Alıcık ve Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarıyla partili partisiz binlerce kişiye konuşan Haluk Alıcık “Biz yola çıktığımızda bu ülkenin hizmetkârı olarak yola çıkacağız demiştik. 5 yıl daha bu görevi bana layık gördünüz. Hepinizden Allah razı olsun. Sizlerle gurur duyuyorum. Sizler olmasaydınız biz olmazdık. Oy veren ya da vermeyen herkesin başkanıyız. İnşallah önümüzdeki 5 yıl daha sizlere en güzel hizmetleri sunacağım. 2Biz Nazilli’yi karşılıksız sevdik’ diyordum. Ama bu sevginin başka bir karşılığının sizin gönüllerinizde olduğunu haykırdınız. Allah sizlerden razı olsun. Yaşlı, genç, fakir, zengin ayırmadan; partili, partisiz ayırmadan; hak yolundan ayrılmadan bu görevi bir dönem daha yapacağımız inşallah. Dualarınızı benim ve memleketimiz için eksik etmeyin, her bir hemşerimiz için bu sonucu hayırlı kılmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. En ufak bir emek sarf eden, yürekleri bizimle çarpan her bir kardeşimden, hemşerimden, büyüğümden tekrar Allah razı olsun diyorum” dedi.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: